החברה שלנו דוגלת בכך כי ניתן לתקן כמעט את כל הבעיות באינסטלציה מבלי לגרום לכל נזק במבנה הקיים.
חיסכו היום בזמן, בכסף והכי חשוב מנעו הרס!  צפו בסרטון:
סתימה בקו הראשי?
אנו מומחים בהוצאת פסולת
ושורשים מהביוב ללא נזק!

חייגו אלינו או מלאו פרטיכם:

שירות מהיר - 24 שעות ביממה

הוצאת שורשים מהביוב בצורה נכונה, מקצועית וללא הרס

ההתמחות שלנו:

תלישת שורשים מהביוב ללא נזק!

אנחנו בחברת אינסטלציה מתקדמת מציעים את הטיפול הטוב ביותר. אנחנו לא נטפל במערכת שלכם באמצעות הביובית שעלולה לפגוע בצנרת ולהרוס אותה.

שורשים בצנרת – לא גזירה משמיים

כאשר אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה – לכו על הטוב ועל המתקדם ביותר. זה יחסוך להם הרבה זמן, הרבה כסף והרבה כאב ראש. איתור הסתימה ייעשה באמצעות מצלמות תרמיות משוכללות ואחר כך הטיפול והתיקון ייעשו אף הם באמצעים משוכללים ומתקדמים.

ניקוי שורשים בביוב ללא הרס

תיקון אינסטלציה, ניקוי שורשים מהביוב, חיתוך שורשים בצנרת וכל שאר העבודות במערכת האינסטלציה – זה רק 'אינסטלציה מתקדמת'. הצטרפו גם אתם ללקוחות המרוצים שלנו!


חיתוך שורשים בביוב

כאשר אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה – לכו על הטוב ועל המתקדם ביותר. זה יחסוך להם הרבה זמן, הרבה כסף והרבה כאב ראש. איתור הסתימה ייעשה באמצעות מצלמות תרמיות משוכללות ואחר כך הטיפול והתיקון ייעשו אף הם באמצעים משוכללים ומתקדמים.
 
אינסטלטור מקצועי - הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס!

הסרת שורשים בביוב

חברת אינסטלציה מתקדמת מספקת שירותי אינסטלציה באזור המרכז, אנו מעניקים ללקוחותינו שירות אדיב ומקצועי ויחס VIP שירות ברמה הגבוהה ביותר! מגיעים לבית הלקוח / בית העסק במהירות.
פתיחת סתימות ע"י מכשור מתקדם איתור שורשים ותיקון פיצוצים בצנרת. צוות מקצועי ואמין שירות 24 שעות ביממה.


אינסטלציה מתקדמת בעלת ותק רב שנים במקצוע. צוות עובדים אדיב ומקצועי שירות מיוחד לוועדי בתים ופנסיונרים.

 

סתימה בצנרת?

אנחנו הפיתרון!

צרו קשר עוד היום!

 
 
ישנו פתגם מוכר הטוען כי חוץ מהאינסטלטור כולנו זקוקים לאינסטלטור. כלומר -  תיקון צנרת ועבודות אינסטלציה נדרשות בכל בית וכל אחד עשוי למצוא את עצמו מזעיק את האינסטלטור במקרים שונים של תקלות הדורשים תיקון צנרת, תיקון ביוב, תיקון נזילות, תיקון פנים צנרת ועוד שלל תופעות ובעיות שמערכת האינסטלציה המודרנית מציבה לפתחינו.
כל מי שחי ומתגורר בבית נורמלי, באזור עירוני מיושב ולא באוהל באמצע מדבר או 'שום מקום' אחר – יודע כי מערכת האינסטלציה – זו שמשרתת אותו היטב בחיי היום יום עשויה לעורר תקלות מידי פעם. כולנו מקווים שזה לא יקרה אך כולנו גם יודעים שזה קורה ועל פי רוב בעיתוי הכי לא צפוי והכי לא מתאים מבחינתנו. אז מה עושים?
תחום האינסטלציה הינו תחום פרוץ למדי כאשר למעשה לא נדרשת כל הכשרה או לימודים מקיפים בכדי שניתן יהיה לעסוק בתחום האינסטלציה. אין גם צורך ברישיון בכדי להפוך לאינסטלטור. עובדות אלו גרמו לכך כי רבים הם האינסטלטורים המציעים את שירותיהם לציבור כאשר רבים מתוכם לא ממש ראויים לתואר אותו נטלו לעצמם. אז איך נדע מי הם אינסטלטורים מוסמכים אשר עליהם נוכל לסמוך? 
קבלן אינסטלציה במרכז כמו גם קבלן אינסטלציה בחיפה - הינו מומחה לכל מה שקשור לעבודות אינסטלציה. אנחנו מוצאים כי קבלני האינסטלציה מסוגלים לבצע עבורנו עבודות נרחבות במומחיות רבה ולספק תוצאות מעולות לאורך זמן. מהם למעשה התפקידים של קבלן אינסטלציה במרכז? 
מאמרים:
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה