שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    תיקוני אינסטלציה


תיקוני אינסטלציה מתקדמים
רבים מאתנו נבהלים מאוד כאשר הם נקלעים לבעיה כלשהי באינסטלציה- נזילה, סתימה או כל בעיה אחרת. בגלל שהצנרת עוברת בדרך כלל בתוך הקירות או מתחת לרצפות אנחנו מיד מתחילים לדמיין את הבלגן של שבירת הקירות והרמת הבלטות וכמובן את האבק והלכלוך בדרך לפתרון.

אז האמת שכיום זה כבר ממש לא מתנהל כך. אנחנו חיים בעולם מודרני ומתקדם - גם בתחום האינסטלציה. כאשר ישנה בעיה כלשהי במערכות הביוב או הצנרת כבר לא חייבים להרוס את הבית. מערכות שונות ומתוחכמות פועלות היום בשירות האינסטלציה המתקדמת כאשר אלו מסוגלים להעניק לנו מענה מושלם לכל בעיה מבלי שיהיה צורך להרים ולו בלטה אחת! 

אינסטלציה מתקדמת - איך זה עובד בשטח? 
תיקוני אינסטלציה – תשכחו מכל מה שידעתם עד היום
כאשר ישנה תקלה כלשהי במערכת האינסטלציה שלנו, היא באה לידי ביטוי בדמות נזילה ממקור בלתי ידוע, המגיעה אלינו בצורה של דליפה מהתקרה או בקירות, או סתימה במערכת הביוב אותה אנחנו מגלים בכיורים, במקלחת או בשירותים כאשר המים עומדים ופשוט לא נשאבים כלפי מטה. - במקרים הללו יש כמובן צורך להזמין צוות מקצועי לצורך ביצוע תיקוני אינסטלציה. אז עד היום ידענו כי כאשר ישנה נזילה נצטרך לקדוח בקירות או להרים מרצפות בכדי לאתר את מקורה של התקלה - מה שאומר בלגן ומהומה שלמה עוד לפני שבכלל מצאנו היכן המוקד הבעיתי. אך כיום זה כברלא כך. ישנן מערכות מתוחכמות ומשוכללות אשר רק האינסטלטור המודרני והמתקדם מצויד בה. מדובר במצלמות תרמיות ואמצעים המאפשרים להתבונן בתוך מעמקי הצנרת ולראות בדיוק מה קורה בפנים והיכן הנקודה הבעייתית. 

לאחר שהאינסטלטור כבר יודע מה עליו לתקן והיכן הבעיה הוא יוכל לבצע תיקוני אינסטלציה נדרשים. אלו נעשים גם כן באמצעים מתקדמים וחדשניים. לא משנה אם מדובר בטיפול או תיקון צנרת בבית משותף, תיקון צנרת ביוב או תיקון שורשים בביוב. כל תיקוני אינסטלציה יכולים להיעשות היום באמצעים המודרניים ששומרים על שלמות הבית או המבנה וחודרים עם מכשירים מתקדמים -ישירות אל המוקד הבעייתי ופותרים את הבעיה מהשורש.

אינסטלציה מתקדמת – תיקוני אינסטלציה ללא נזק
החברה שלנו דוגלת בכך כי ניתן לתקן כמעט את כל הבעיות באינסטלציה מבלי לגרום לכל נזק במבנה הקיים. איך נעשה הדבר? החברה שלנו מצוידת בכל המכשור והציוד המתקדם המאפשר לנו את הטיפול במערכות הפנימיות מבלי שיהיה צורך בהרס חיצוני. זה כולל דיזה לצורך פתיחת הסתימות או סילוק השורשים וגם אמצעים לתיקון חלקי צנרת סדוקים על ידי אטימה של החלקים הבעייתיים מבלי לפתוח את כל המערכת. החברה לאינסטלציה מתקדמת מציעה - תיקון צנרת בבית משותף, תיקון צנרת ביוב, תיקון שורשים בביוב וכל שאר תיקוני אינסטלציה נדרשים תוך חיסכון משמעותי בזמן וגם בכסף.
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה