שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    תיקון צנרת ביוב

תיקון צנרת ביוב היא משימה מורכבת שלא כל אינסטלטור מוסמך יכול לעשות. תיקון ביוב הוא מסוג עבודות האינסטלציה שבהן אנשי המקצוע נדרשים להפגין את הכישורים שלהם במקסימום. בדרך כלל עבודה כזו כוללת התמודדות עם נזילות מים, פיצוצים, סתימות, הצטברות שורשים, קווי צנרת קורסים, חלודים ושומניים, וזו רק רשימה חלקית של 'הפתעות' אותן צפוי האינסטלטור לפגוש כשהוא יוצא למשימה של תיקון צנרת ביוב.

הבית משותף, גם הצרות במערכת הביוב משותפות  
ולכל הג'ז הזה צריך להוסיף אלמנט נוסף. הרבה פעמים צנרת ביוב תהיה משותפת ליותר מדירה אחת ותיקון צנרת בבית משותף רק מסבכת את העניינים. מאחר שחלק ניכר מהעבודה צריך להתבצע כאשר השיבר הכללי סגור, העבודה מתבצעת על זמן שאול, תרתי משמע, כמה זמן אפשר להשאיר בלוק שלם בלי אספקת מים לפני שהשכנים יתחילו להתמרמר? והמרמור הזה הופך מהר מאוד לזעם. בשורה התחתונה, אם אתם לא יודעים בדיוק מה אתם עושים ואם אתם לא בטוחים שאתם מסוגלים לעשות את זה מהר – אל תתקרבו לתיקון צנרת בבית משותף. עדיף שתפנו את השטח למומחים של 'אינסטלציה מתקדמת'. 

המומחים לתיקון ביוב
חברת 'אינסטלציה מתקדמת' היא אחד הגורמים הכי מקצועיים בענף האינסטלציה הישראלי. האינסטלטורים ואנשי המקצוע שעובדים בחברה יודעים לתת מענה מקצועי, מקיף ומהיר לבעיות אינסטלציה סבוכות כמו איתור נזילות, שטיפת קווים, תכנון והקמה של קווי ביוב וכמובן, התרחישים שעלולים ללוות תיקון צנרת ביוב. בין היתר החברה מתמחה בהסרה וחיתוך שורשים (ומפעילה לשם כך ציוד חיתוך ייעודי), ניתור ואיתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית מיוחדת, והחלפה ושיקום של הצנרת. היכולת של 'אינסטלציה מתקדמת' לעבוד מסביב לשעון ולהתמודד עם אתגרים מורכבים בזמן קצר ובמינימום של נזק והרס לסביבה (החברה משתמשת בציוד ה'אל-הרס' המתקדם מסוגו בעולם), הפכה לשם דבר בישראל.

לא רק תיקון צנרת ביוב
כאן כדאי לציין ש'אינסטלציה מתקדמת'  מספקת את כל שירותי האינסטלציה ושהשירותים והאמצעים המיוחדים שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה לא מסתכמים בעבודות ביוב וכוללים גם שירותים מתמחים מיוחדים כמו ייבוש תת רצפתי (במקרים של בעיות חוזרות של טחב ועובש) עם מכשיר ייעודי מיוחד, עבודות בידוד ואיטום והתקנות אינסטלציה מורכבות של צנרת וכלים סניטריים כאחד. חידוש מרענן נוסף ש'אינסטלציה מתקדמת' מביאה עמה הוא מוקד חירום שפועל שבעה ימים בשבוע ועשרים וארבע שעות ביממה. התפוצץ לכם צינור באמצע הלילה ואתם מוצאים את עצמכם אובדי עצות? תרימו טלפון ל'אינסטלציה מתקדמת' והחברה תמהר לשלוח אליכם צוות מקצועי שייתן לכם מענה מקצועי מהיר ויעיל.  אל דאגה החילוץ בדרך.

למידע נוסף על  מגוון השירותים שיש ל'אינסטלציה מתקדמת' להציע לכם חייגו: 072-33-80-621
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה