שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    תיקון צנרת בבית משותף

בתים משותפים רבים, בעיקר בתים ישנים כמובן, נאלצים להתמודד עם בעיות שונות בצנרת שלהם. מאחר ומדובר במבנים ישנים אז עם הזמן אנחנו יכולים לגלות שחיקה וקריסה שלהם, שחיקה זו גורמת למצב בו נוצרות סתימות אשר עלולות לגרום נזק עצום לא רק לצנרת עצמה, אלא למבנה בכלל וכל אחד מהדיירים עלול לסבול ממנה.

תיקון צנרת בבית משותף הוא פרוצדורה לא פשוטה, שכן צריך לבצע תהליך של אבחון, היכן בדיוק יש בעיה וכיצד ניתן לטפל בה. הרבה פעמים חידוש צנרת ביוב הוא תהליך שלוקח מספר ימים, מה שיכול לפגוע ברמה מסוימת באיכות החיים של דיירי המבנה. בין היתר, אנחנו יכולים שנגרם נזק פעמים רבות כתוצאה מהיווצרות שורשים בצנרת הביוב, במקרה כזה, השורשים עלולים להבקיע את הצנרת, וליצור בה חורים עצומים, מה שעלול להוביל לנזילות מים. דבר נוסף שאותם שורשים יכולים ליצור, זה כניסה של עלים וענפים אל תוך הצנרת, מה שיגרום לסתימה שלה.

חידוש צנרת ביוב מתבצע כאמור על ידי אנשי מקצוע, אנשים שיכולים לאבחן את מהות הבעיה ולבצע החלפה מהירה של הצנרות. לשם כך יש להסיר את הצנרת הישנה ולחבר את זו החדשה. זה דורש פתיחה של הקיר באזור הצנרת ולפעמים אף מעבר לכך. תוכנית תיקון צנרת בבית משותף או חידוש צנרת ביוב, חייב לקבל את הסכמת כל הדיירים, מן הסתם, וכן חייב להיות מבוצע רק אחרי שמציגים תוכנית מלאה. במסגרת התוכנית יש לקחת בחשבון, את מיקום הצנרת, מספר הקומות והדירות, מבנה הצנרת, כיצד ניתן להוציא את הצנרת הישנה ולהחליף אותה בחדשה ועוד.

חשוב לומר, הרבה פעמים הבעיה היא לא דווקא בצנרת אלא בבורות הביוב או בחלק המוביל אליה, לכן חשוב לוודא היכן בדיוק קיימת הבעיה ורק לאחר מכן להתחיל בתכנון כיצד לטפל בה. ההמלצה היא לא להתחיל מיד בתוכנית תיקון או חידוש, לפני שאנחנו יודעים מה בדיוק הבעיה וכיצד ניתן לטפל בה בצורה נכונה.

אם אתם מעוניינים לבצע תיקון צנרת בבית משותף, זה הזמן לפנות אל אינסטלציה מתקדמת המתמחה בחשיפת שורשים בצנרת ביוב וחידוש שלה במקרה שיש צורך. נשמח לעמוד לרשותכם, לבדוק את מצב הצנרת שלכם ולטפל בה. אציג בפניכם תוכנית מלאה לתיקון עם הצעת מחיר אטרקטיבית. אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ואחזור אליכם בהקדם. 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה