שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    תיקון פיצוץ צינור מים

לפעמים נדמה שאין סיוט גדול יותר לבעל דירה או הדיירים בה במקרה של שוכרים, מצינור מים שהתפוצץ. לא תמיד רואים את זה מיד, במקרים רבים עובר זמן רב עד שמזהים את התקלה. תיקון פיצוץ צינור מים זו פעולה שדורשת מיומנות ברמה גבוה מכיוון שלא תמיד מזהים מיד היכן הפיצוץ ואיזה אזור בקיר צריך לשבור, אם בכלל.

אבל נחזור להתחלה. עברתם ליד אחד הקירות בבית ושמתם לב לנקודה, בדרך כלל חומה וקטנה, שלא הייתה שם קודם. זה יכול להיות גם בתקרה, ובכל זאת התעלמתם או שהבטחתם לטפל בבעיה "מחר", עד ששכחתם מזה. אבל במקרה של פיצוץ בצינור מים הצינור לא שוכח ולאט לאט הנקודה מתרחבת. אם מדובר בתקרה - בשלב מסוים יהיה לכם ענן פרטי שימטיר עליכם גשם.

תיקון צנרת מים בשיטה המסורתית היה כאב הראש הגדול ביותר שאתם יכולים לדמיין. השרברב היה מגיע ומתחיל לשבור מרצפות ואריחים במקומות שבהם הוא חשד שישנה הנזילה ושם יש צורך לעשות תיקון פיצוץ צינור מים. אבל לא תמיד הייתה הצלחה בניסיון הראשון ולאחר פתיחת הקיר היה מתברר כי הפיצוץ הוא במקום אחר והמים כבר הגיעו עד למקום שבו חשדנו בהתחלה, ואז היה צריך להמשיך לשבור, לרסק וללכלך. 

תיקון פיצוץ צינור מים היום נעשה בעזרת מכשור מתקדם, שמצליח לזהות גם נזילות סמויות שלא נראות בעין בלתי מזוינת אלא במכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת, כמו למשל מצלמה תרמית. שרברבים מקצועיים ואחראים משתמשים היום במכשור הזה ובכך נמנע סבל מיותר מהלקוח שבביתו אירע פיצוץ בצינור מים. 

תיקון צנרת מים נעשה באמצעות צילום תרמי שמבצע הדמיה עם גלי אינפרה אדום שסורקים את הקיר או הרצפה. כך האינסטלטור מקבל הדמיה ממוחשבת של האזור החשוד. מיפוי האזור מתבצע באמצעות צביעתו בצבעים שמשתנים לפי טמפרטורה. כך האזור שבו באמת יש נזילה מתגלה בדיוק רב והשרברב יכול לגשת למלאכתו ולתקן את הבעיה בפחות זמן ובפחות לכלוך.

תיקון פיצוץ צינור מים תוך הקטנת ההרס וחיסכון בזמן העבודה ומעל הכול עם צמצום אי הנוחות של הלקוח עושים אך ורק באמצעים מתקדמים. לכן מומלץ לפנות לאינסטלציה מתקדמת, שם ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי, אחראי ואמין בכל בעיית אינסטלציה, קלה או קשה, מורכבת או פשוטה. בחברה מעניקים את כל סוגי התיקונים והשיפוצים תחת קורת גג אחת ומקפידים על שירות מקצועי ואמין תוך מתן שירות VIP לכולם. התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ותנאי תשלום נוחים, אך מעל הכול - טיפול אחראי ומקצועי.
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה