שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    תיקון ביוב

אחת המילים עם הקונוטציה השלילית הגדולה ביותר היא המילה "ביוב". מיד כשאנחנו שומעים את המילה אנחנו חושבים על משהו מסריח ודוחה, עם ריח של צרכים ומיני זבובונים וחיידקים, ממש לא משהו שהיינו רוצים לעסוק בו. וכשיש תקלה - הריח שעולה בבית אומר באופן חד משמעי: תיקון ביוב, ועכשיו. 

כיום עבור תיקון צנרת ביוב ישנו מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים חכמים שמאפשרים לאתר את הבעיות באופן נקודתי מבלי לגרום לנזק גדול יותר תוך צמצום אי הנוחות של דיירי הבית או הבניין. חשוב לטפל בבעיות הביוב באופן מיידי וללא דיחוי, כיוון שאם לא תעשו כך הדבר עלול לגרום נזק לסביבה כתוצאה ממי השופכין המזוהמים במקרה של נזילה, או במקרה של סתימה זה יכול לגרום למי השופכין לעלות מפתחי הצנרת בדירה שלכם, ולגרום לריח רע עז מאוד. 

ישנן מגוון בעיות שבגינן תצטרכו תיקון ביוב. זה יכול להיגרם כתוצאה מהשלכת חפצים שלא אמורים להשליך לאסלה, כמו טמפונים, פדים, נייר סופג או מטליות לחות שאינן מותאמות למי השירותים, שאריות מזון שבמקום בפח מצאו את עצמן בכיור מבלי שיש בו טוחן אשפה, וכמובן בלאי טבעי של המערכת ואסור להתעלם מכך. 

תיקון ביוב בימינו מתבצע בעזרת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים וחכמים כמו למשל מצלמה בעלת ראש מסתובב 360 מעלות שמחדירים לצנרת, באמצעות רובוט. המצלמה נותנת לאינסטלטור אינדיקציה על מצב הצינור ומלמדת האם צריך לעשות חידוש צנרת ביוב. נזילה ניתן לאתר באמצעות סיב אופטי או מצלמה תרמית שבעזרת קרני אינפרה אדום יוצרת הדמיה וממפה עבור השרברב את הצנרת ומראה היכן נקודת הנזילה. תיקון צנרת ביוב באמצעות מכשור מתקדם נעשה במהירות גבוהה יותר ועם פחות חוסר נוחות ללקוח.

בין אם אתם צריכים עבודות תיקון ביוב ובין אם חידוש צנרת ביוב, הפתרון לבעיה נמצא באינסטלציה מתקדמת. תחום תיקוני אינסטלציה עבר מהפכה ולכן כשאתם מחפשים אינסטלטור שמתמחה בכל הקשור לטיפול בתקלות ביוב אתם חייבים להזמין אך ורק שרברב שמשתמש במכשור המתקדם ביותר. לכל תיקון אינסטלציה שלו אתם זקוקים, קטן כגדול, פשוט כמורכב, אינסטלציה מתקדמת זו החברה הראשונה שעליכם לפנות עליה כדי לקבל שירות מקצועי ואמין תוך מתן שירות VIP לכולם. התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ותנאי תשלום נוחים, אך מעל הכול - טיפול אחראי ומקצועי.
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה