שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    תיקון אינסטלציה

כמעט כולנו נאלצנו מתישהו להתמודד עם בעיות בצנרת ולחפש שרברב פנוי ואמין בהתרעה של מעכשיו לעכשיו, אפילו ללא זמן לחפש המלצות מחברים שאנחנו סומכים עליהם. מתוך לחץ הזמן פנינו לשם הראשון שראינו והזמנו אדם מבלי לבדוק עד כמה הוא מומלץ או מקצועי. למרות שברוב המקרים מדובר בבעיה דחופה שדורשת פתרון מיידי ולא יכולה לחכות למחר, תיקון אינסטלציה הוא לא דבר שאפשר לזלזל בו ולא משהו שכל אחד יכול לעשות.

ישנן בעיות לכאורה פשוטות, כמו למשל סתימה של כיורים. סביר להניח שכמעט כולכם חשבתם שמספיק לקנות את החומרים שנמכרים במרכולים וברשתות הפארם ומבטיחים מים זורמים בכיור בתוך דקות. אם קניתם את האבקות, בוודאי קרה לכם שראיתם שהדבר יוצר גוש בתחתית הצינור שמפנה את המים מהכיור, מה שעלול להחמיר את הסתימה. נכון, הנוזלים הכימיים אינם יוצרים את הבעיה הזאת, אך בצנרת ישנה הם עלולים לגרום לחור בצינור. לכן לפעמים גם בעיות תיקון אינסטלציה פשוטות - תידרשו לעבודה של אינסטלטור מוסמך. 

כשאתם מתמודדים עם בעיה בצנרת חשוב מאוד לא לדחות את הטיפול, מכיוון שחלק מהבעיות הן ממש פצצה מתקתקת וגם כתם קטן של רטיבות על הקיר יכול להתברר כצינור שהתפוצץ ורק מחכה להפוך את הדירה שלכם לשלולית רטובה. לכן כדאי שעוד לפני שיש בעיה מסוימת, הכינו לעצמכם בבית רשימה של אינסטלטורים מומלצים. בדרך זו, כשתתעורר בעיה, כבר חסכתם לכם את עבודת החיפוש הראשונית.

כשאתם מחפשים איש מקצוע לעבודות תיקון אינסטלציה אתם צריכים לבדוק את הניסיון הספציפי של השרברב בטיפול בבעיה שיש לכם. ישנו מגוון רחב של בעיות אינסטלציה ולא כל שרברב מיומן בכולן. אינסטלטור מוסמך ידע לאבחן את הבעיה המדויקת שלכם מבלי ליצור בלגן נוסף על פני זה שאתם כבר מתמודדים איתו.

אינסטלטורים מומלצים משתמשים במכשור מתקדם שמאתר את הבעיות באופן מדויק יותר, כך שלא כל בעיה קטנה הופכת לקיר שבור ואריחי רצפה מרוסקים בכל הבית. כשאתם מחפשים תיקון אינסטלציה הכתובת הראשונה שלכם צריכה להיות אינסטלציה מתקדמת. בחברה מעניקים את כל סוגי התיקונים והשיפוצים תחת קורת גג אחת.

תיקון נזקי צנרת, תיקון מערכות סולאריות, תיקון מערכות ביוב, טיפול בבעיות לחץ מים, תיקון מערכות כיבוי אש, שיפוץ חדרי אמבטיה, פתיחת סתימות מורכבות ועוד. התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ותנאי תשלום נוחים, אך מעל הכול - טיפול אחראי ומקצועי.
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה