שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    תיקון אינסטלציה

אין משק בית שלא נדרש מעת לעת לתיקון אינסטלציה כזה או אחר. לפעמים מדובר בבעיה טריוויאלית כמו ברז דולף או סתימה באמבטיה, אבל לפעמים מדובר בפרוצדורה יותר מורכבת בעלת השלכות על כל הצנרת, או בעיית תשתית הדורשת טיפול מיוחד. כמו למשל, שטיפת קווים כמענה לסתימות חוזרות. בעיה מורכבת נוספת הדורשת תיקון אינסטלציה מיוחד הוא מקרה של ריח תמידי של טחב ועובש שעולה מהרצפה. במצב כזה, לפעמים הפתרון הוא ביצוע טיפול שנקרא – ייבוש מתחת לריצוף. 

להתמודד עם עובש ברצפה בלי  לפרק את הריצוף 
למרות השם המאיים קיימות היום דרכים ושיטות מתקדמות שמאפשרות ביצוע ייבוש מתחת לריצוף שנותן מענה לרטיבות ולטחב הכלואים מתחת לרצפה מבלי שיהיה צורך לפרק את הבלטות. התחליף קשור לטכנולוגיה, ולהפעלת מכונה מיוחדת שמצליחה לשאוב את הרטיבות מתחת לרצפה או מתוך הקיר ולהפוך את ריח הטחב לזיכרון לא נעים ורחוק. 

את הציוד המתקדם הזה כנראה לא תמצאו בטנדר הישן של האינסטלטור השכונתי שלכם. כשמדובר בתיקון אינסטלציה מורכב הדורש הפעלת ציוד מיוחד וגישה טכנולוגית לא שגרתית, מומלץ לפנות לחברת אינסטלציה לא שגרתית.

תכירו את אינסטלציה מתקדמת
כשתיקון אינסטלציה מורכב ולא שגרתי כמו שטיפת קווים או חיתוך שורשים עומד על הפרק כדאי שתפנו לחברת 'אינסטלציה מתקדמת', שבשל היכולות המיוחדות שלה היה כבר מי שהדביק לה את הכינוי 'סיירת שרברב'. החברה מבצעת את כל עבודות האינסטלציה משחרור סתימות ופיצוצי מים ועד תכנון, סלילה והנחה של קווי מים וביוב. אבל מה שבאמת מייחד אותה בנוף המקומי זו היכולת להתמודד עם מצבים מורכבים ולהפעיל ציוד מתקדם שמעט מאוד אינסטלטורים אחרים מפעילים.

למה הציוד שהאינסטלטור משתמש בו צריך לעניין את הצרכן? ובכן, בפשטות יש כמה גישות שאפשר להפעיל בתיקון אינסטלציה. את אותו פיצוץ בצינור אפשר לתקן בדרך הישנה והטובה הכרוכה בפירוק כדי לייצר גישה לצינור והחלפת החלק הפגום. מנגד, ניתן להגיע לחלק הפגום באמצעות מכשיר טלסקופי מתקדם המוחדר דרך הצינור ומבצע אטימה מבפנים. התוצאה בשני המקרים – תיקון הצינור הפגום. רק שבמקרה הראשון אתם נשארים עם חור בקיר הסלון והרבה אבק ולכלוך ברחבי הבית, ובשנייה? לא תצליחו לנחש שהרגע ביקר כאן אינסטלטור. 

מוקד חירום בכל עת
הגישה החדשנית של 'אינסטלציה מתקדמת' שאימצה שימוש בציוד 'אל-הרס' ויודעת להתמודד גם עם מצבים מסובכים כמו הצטברות שורשים בצנרת או איתור נזילות סמויות, הפכה את 'אינסטלציה מתקדמת' לשם דבר ולכתובת המתבקשת כאשר תיקון אינסטלציה עומד על הפרק. יתרון משמעותי נוסף של הסיירת המובחרת של עולם האינסטלציה נעוץ בעובדה שאינסטלציה מתקדמת מחזיקה צוות בכוננות מסביב לשעון. החברה מפעילה מוקד חירום מאויש וערוכה לשלוח אליכם צוות בראשות אינסטלטור מוסמך עשרים וארבע שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע.

למידע נוסף על שירותי אינסטלציה מתקדמת: 072-33-80-621
 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה