שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    שירותי אינסטלציה


שירותי אינסטלציה מתקדמים בכל הארץ
כל מי שחי ומתגורר בבית נורמלי, באזור עירוני מיושב ולא באוהל באמצע מדבר או 'שום מקום' אחר – יודע כי מערכת האינסטלציה – זו שמשרתת אותו היטב בחיי היום יום עשויה לעורר תקלות מידי פעם. כולנו מקווים שזה לא יקרה אך כולנו גם יודעים שזה קורה ועל פי רוב בעיתוי הכי לא צפוי והכי לא מתאים מבחינתנו. אז מה עושים?
 
מזעיקים שירותי אינסטלציה...
יש אנשים שכאשר הם נתקלים בבעיות באינסטלציה הם נוטים לחשוב כי 'כמו זה בא כך זה ילך'... אבל האמת היא שכאשר מדובר בבעיות באינסטלציה – גורם הזמן הינו חשוב ביותר ולמעשה ניתן לקבוע ולומר כי הזמן ממש לא מיטיב עם מערכות האינסטלציה התקולות ואולי אפילו להיפך. ככל שיעבור הזמן התקלות רק תחרפנה ולעיתים יהיה הרבה יותר קשה לטפל בה. המחיר של התיקונים הללו יהיו גם יקרים ומורכבים הרבה יותר.
 
אז מתי מזמינים שירותי אינסטלציה?
אם אנחנו רוצים לחסוך לעצמנו בעיות ולמנוע תקלות מערכתיות כדאי להתייחס לנורות האדומות שמגיעים אלינו מכיוון הכיור והצנרת. כאשר הסתימה עדיין בתחילת דרכה עדיין קל ופשוט הרבה יותר לטפל בה.
 
אז מה נחשב כנורה אדומה מבחינת מערכת האינסטלציה שלנו?
  • ריח רע מהכיור – כאשר אנחנו חשים בריח רע העולה מן הכיור עלינו לדעת כי יש לכך סיבה. לעיתים מדובר בפסולת שהצטברה על דפנותיה של הצנרת הפנימית ועם הזמן זה עלול להחריף ולסתום לגמרי את הצינור. כאשר חשים בניחוחות שכאלה העולים מן הכיור כדאי לטפל בהם מיד. במקרים רבים ניתן לפתור את הבעיה בעזרת חומרים הנמצאים בכל בית כמו חומץ, מים חמים, סודה לשתייה או חומר מיוחד אותו ניתן לרכוש בכל חנות. הטיפול המהיר חוסך הרבה בעיות בהמשך.
  • מים לא יורדים – כאשר המים בכיור או במקלחת לא יורדים כרגיל זהו סימן ברור כי משהו מפריע למים לרדת מה שאומר – סתימה. אז לא צריך לחכות שהבעיה תתפח ולא ניתן יהיה להתקלח או אפילו לצחצח שיניים. מומלץ לטפל באופן מידי בבעיה באמצעים ביתיים או לפנות אל איש מקצוע לשם כך. פתרון מהיר יחסוך בעיות מורכבות ותיקונים יקרים יותר בהמשך. 
  • קיר רטוב – כאשר אנחנו מגלים רטיבות בקיר זה אמנם מעצבן ואפילו מלחיץ. יש כאלה שישכנעו את עצמם כי כמו שזה התחיל כך זה ייגמר ואפשר לחכות עם זה. האמת היא שזה ממש לא כך. ככל שנקדים לבדוק מה קרה ולמה זה קרה כך נוכל לפתור את הבעיה מהשורש לפני שהקיר כולו יירטב וייהרס, רהיטים ייפגמו ושגרת החיים תופר לגמרי.
     
אינסטלציה מתקדמת מציעה שירותי אינסטלציה מתקדמים באזורים רבים בארץ. שירותי אינסטלציה בחיפה, שירותי אינסטלציה בצפון, שירותי אינסטלציה בקריות ובכל האזור. 
 
נתקלתם בבעיה כלשהי במערכת הביוב והאינסטלציה? מהרו והזעיקו את שירותינו. שירותי אינסטלציה בכל הארץ. 
 
שירותי אינסטלציה בחיפה, שירותי אינסטלציה בצפון, שירותי אינסטלציה בקריות – זה אנחנו!
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה