שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    שירותי אינסטלציה בחיפה

חוק מרפי קובע כי אתם תמצאו את עצמכם זקוקים בדחיפות לאינסטלטור ברגע הכי פחות מתאים, למשל ביום שישי בלילה. כשיש לכם פיצוץ עצבני בצינור או סתימה שבגללה המטבח שלכם הפך לאגם קטן, אין זמן לבזבז – עכשיו לכו תמצאו שירותי אינסטלציה בחיפה בערב שבת. בהצלחה.

כשהסלון שלכם ספוג במי ביוב קשה לדבר על  בשורות טובות, אבל אנחנו משתדלים להסתכל על חצי הפומפה המלאה ואנו שמחים לספר לכם שלפחות על השאלה: "מאיפה אני אביא אינסטלטור מוסמך בחיפה בערב שבת?"  יש תשובה: 'אינסטלציה מתקדמת' מספקת שירותי אינסטלציה בצפון הארץ ובקריאה מיידית עשרים וארבע שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. 

כל הפתרונות באינסטלציה
שירותי האינסטלציה בחיפה והצפון שמספקת 'אינסטלציה מתקדמת', כוללים בין היתר: תיקון פיצוצי מים, פתיחת כל סוגי הסתימות והסרת שורשים, איתור נזילות, החלפת צנרת, ייבוש רצפה, תכנון והנחת קווי מים וביוב ועוד. כל מה שאינסטלטור מוסמך צריך ויודע לעשות אנחנו עושים. כאמור, אחד השירותים החשובים שיש ל'אינסטלציה מתקדמת' להציע הוא הגעה מהירה, לפעמים תוך דקות, לבית הלקוח ומתן מענה ראשוני. בשונה מגורמים אחרים שמציעים מענה מיידי אינסטלציה מתקדמת מעסיקה רק אנשי מקצוע מוסמכים בעלי תעודת 'אינסטלטור מוסמך'. גם אם אתם מחפשים שירותי אינסטלציה בחיפה באמצע הלילה, מי שיגיע לטפל לכם בבעיה יהיה אינסטלטור מוסמך ולא כולבויניק חאפר שמציע שירותי אינסטלציה בצפון הארץ. 

מחליפים את הצינור בלי לשבור את הקיר
כמו ששמה מרמז 'אינסטלציה מתקדמת' מפעילה ציוד מתקדם ושיטות עבודה חדישות. בשונה מאינסטלטורים אחרים שפועלים בשיטות מסורתיות שהופכות את העבודה (והסביבה) למלוכלכת ושהעבודה עצמה כרוכה בשבירת קירות ונזקים אחרים, באינסטלציה מתקדמת מקפידים על עבודה נקייה, תרתי משמע. במקום לשבור את הקיר אנחנו משתמשים בטכנולוגיה לפרוסקופית שמאפשרת לנו לעבוד בתוך הקיר בלי הלכלוך והנזק ההיקפי שאולי פגשתם בעבר. נגמרו הימים שבהם אחרי כל ביקור של אינסטלטור צריך להזמין קבלן שיפוצים.

שירותי אינסטלציה בצפון הארץ
כמו בכל אזורי הפריפריה, גם בצפון הארץ רבים הפועלים בתחום התיקונים והאינסטלציה אינם תמיד מוסמכים במקצוע  או עובדים לפי נהלים ותקנים מסודרים. רק מעטים מחזיקים בידע וציוד מתקדם לחיתוך שורשים או עבודות לפרוסקופיות בתוך הצנרת כמו שיש לאינסטלציה מתקדמת. כשאתם פונים לאינסטלציה מתקדמת אתם נהנים מהביטחון המוחלט שמי שיטפל בבעיה שלכם יהיה אינסטלטור מוסמך שמצויד בציוד ובניסיון המקצועי הדרוש לבצע לכם את התיקון במהירות, יעילות ואחריות. כן, אנחנו נותנים אחריות על חלק ניכר מהשירותים. אפילו בחלק ממקרי הסתימה. כשאנחנו פותחים סתימה שנגרמה מהצטברות שורשים אתם מקבלים שלוש שנים של אחריות ושקט שהתופעה לא תחזור על עצמה בתקופה הזו.

למידע נוסף על שירותי אינסטלציה בחיפה אתם מוזמנים לפנות לאינסטלציה מתקדמת: 072-33-80-621
 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה