שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    שיפוץ צנרת


שיפוץ צנרת – איך בוחרים אינסטלטור?
במבנים ישנים אשר בהם ישנה צנרת ישנה מתעוררות הרבה יותר בעיות אינסטלציה. החלודה והקורוזיה עושים את שלהם ויחד עם הגיל הוותיק של חומרי הצנרת הרי שזה בדיוק המתכון הבדוק לצרות מכל הסוגים. סתימות, דליפות, פיצוצים ועוד בעיות רבות ועדיין לא דברנו על הבעיה הבריאותית שקיימת בצנרת כזו המלאה חלודה וקורוזיה. מי השתייה הופכים לכאלה שלא תמיד ראויים לשתייה ובכלל – מי נהנה להתרחץ עם מים עכורים? מדובר במפגע שפוגע בכל התחומים. ביצוע  שיפוץ צנרת עשוי לפתור את כל אותן הבעיות.

שיפוץ צנרת – מה זה אומר?
האמת היא שכאשר מדובר במבנים ישנים מאוד אשר בכל שני וחמישי הצנרת שלה גורמת לבעיות או תקלות שונות – קיימת המלצה להחליף לגמרי את כל המערכת. חבל לתקן בכל יום פרצה אחרת בכדי לגלות למחרת בעיה חדשה. במקרים מעין אלו גם לא תמיד יועיל לנו ביצוע של שיפוץ צנרת. כדאי לאסוף ולגייס את הסכמתם של כל הדיירים לצורך ביצוע המהלך ולבצע כולם יחד את החלפתה של הצנרת. כך יתחילו המים לזרום היטב ולשרת את הדיירים כפי שבאמת צריך להיות.

איך בוחרים אינסטלטור?
כדי למצוא איש מקצוע שיבצע עבורינו שיפוץ צנרת או כל טיפול אחר במערכת האינסטלציה כמו שטיפת קווי ביוב, או שטיפת קווי ביוב לטופס 4 - כאשר מדובר בקבלנים או במערכת ביוב חדשה שצריכה לקבל אישור – עלינו לדעת כי עולם השרברבות הינו שוק פרוץ למדי כאשר אין ממש נהלים הקובעים מי יוכל להיכנס לנעליים המכובדות של השרברב. למעשה לא נדרשת מהם כל תעודה ועל כן ישנם שרלטנים רבים שמחפשים לעשות כסף קל בעזרת מעט ידע טכני שיש להם בתחום וכך הם מפרסמים את עצמם. ישנם אנשים שבתום לב פונים אליהם אך לבסוף 'אוכלים' אותה בגדול. עבודה של שרברב שאינו מקצועי זורעת הרס וחורבן ועלולה לעלות ביוקר. אז נכון שבעבודות קטנות ופשוטות יש סיכוי שהם יצליחו להתמודד ולצאת בכבוד אך בעבודות מורכבות כמו שטיפת קווים, שטיפת קווי ביוב, שטיפת קווי ביוב לטופס 4 וכדומה – הם עשויים לכשול ובגדול.

אינסטלציה מתקדמת – זוהי הכתובת
הבנו אל מי לא נוכל לפנות אז איך נדע מיהו אכן איש מקצוע אשר עליו נוכל לסמוך בלב שקט? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. החברה לאינסטלציה מתקדמת מציעה את כל שירותי האינסטלציה באחריות מלאה על העבודה. הלקוחות המרוצים שלנו מעידים כי עבודות האינסטלציה בוצעו לשביעות רצונם המלאה, ביעילות, במהירות ובאחריות הרבה מעבר למצופה. אז אם אתם זקוקים לשירות של שיפוץ צנרת או החלפת צנרת במבנה ישן, שטיפת קווים או כל דבר אחר הקשור לתחום האינסטלציה – אתם לא צריכים ללכת רחוק כי אתם נמצאים בדיוק במקום הנכון! אינסטלציה מתקדמת – זה אנחנו! אתם תהיו מרוצים מהשירות וכמובן גם מהתוצאות בשטח.
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה