שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    שחרור סתימה באסלה

סובלים מסתימה קשה באסלה וזקוקים לשירות של אינסטלטור מקצועי ואמין? מחפשים אינסטלטור  המתמחה בפתיחת סתימות ובשירותי שחרור סתימה באסלה באמצעות מכשור ייעודי חדשני ומתקדם? אם כן, הגעתם למקום הנכון. אינסטלציה מתקדמת מספקת שירות מקצועי ופתרונות מתקדמים כמו שחרור סתימות בכיורים ובאסלות ושירותי פתיחת סתימות במקלחת בעזרת מכשור חדשני ויעיל, ללא צורך בחפירות ובקידוחים בכל הבית. החברה מציעה צוות מקצועי ומיומן ומעניקה שירות אדיב לכל הלקוחות, וכן מחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

פתיחת סתימות בלחץ מים
שחרור סתימה באסלה אינו דבר של מה בכך, ואין להסתפק בפתרון זמני כמו פתיחת הסתימה בעזרת פומפה לשירותים. גם פתיחת סתימות במקלחת מחייבת קריאה לחברה מקצועית המציעה שירותי אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר. כדי לא לסבול מנזקי הצפה ומחזרה של הבעיה פעם אחר פעם, חשוב לקרוא לשירות של חברה מקצועית ומובילה כמו אינסטלציה מתקדמת. רק כך ניתן ליהנות מפתרון יעיל לאורך זמן ומשחרור מוחלט של הסתימה באסלה, בכיור, באמבטיה או במקלחון.

חשוב לזכור כי סתימה באסלה עלולה לגרום להצפות ולנזקי רכוש, וגם ריח הביוב בלתי נסבל. כל סתימה עלולה לגרום לנזקי רכוש ותשתיות, לכן יש לקרוא לשירותיו היעילים של אינסטלטור המתמחה בין השאר בשירותי שחרור סתימה באסלה באמצעות לחץ מים.

ראוי לציין כי אסלות נסתמות יחסית בקלות, במיוחד בבתים בהם תשתית האינסטלציה ישנה, וגם בבתים שדייריהם אינם מקפידים על השלכת מגבונים ומוצרי היגיינה אחרים לפח. השלכת מוצרי היגיינה כמו תחבושות היגייניות עלולה לגרום לסתימה קשה באסלה ולסתימה בקווי הביוב. רק באמצעות מכשיר ייעודי לפתיחת סתימות בלחץ מים גבוה ניתן להבטיח שחרור סתימה באסלה ובמקלחת.

שירות יעיל ומהיר
אינסטלציה מתקדמת דוגלת במענה מקצועי ואיכותי ומספקת שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוחותיה. החברה שמה דגש על נושא השירות ומתחייבת לזמני הגעה קצרים ולשירות מקצועי יעיל ואיכותי, המבטיח ללקוח תוצאות משביעות רצון ופתרון לאורך זמן. החברה שולחת צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר וידע רב על מנת לטפל בבעיה במיומנות גבוהה.
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה