שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    שורשים בצנרת


שורשים בצנרת – איך מתפטרים מהם באמת?
כולנו מכירים את מפלי המים המפתיעים אותנו לעיתים בחניה שלנו או על הכביש. לא מדובר במי גשמים... השמיים הצחיחים מגלים שלא בגשמי ברכה מדובר והאמת שאנחנו לא צריכים הרבה בכדי לדעת מה מקורם של המים. הריח המצחין מגלה לנו מניין המים הללו. אז אם אנחנו לא ממש חייבים לעבור באותו מקום נוכל למצוא לנו דרך עוקפת אך מה יעשו אלו שהרכב שלהם חונה שם או אנשים המתגוררים במקום? אלו חייבים להיכנס אל הזירה ולשם כך יש למהר ולפתור את הבעיה.

שורשים בצנרת – זו הבעיה!
במקרים רבים תהיה האבחנה של האינסטלטור כי ישנם שורשים בצנרת אשר אלו סתמו את כל מעבר המים בצינור הביוב ועל כן הם פרצו החוצה דרך הפתח הראשון אותו מצאו. מובן שהוא יצטרך לטפל בבעיה ולפתור אותה כדי שהמקום כולו יחזור להיות שפוי. איך מבצעים את התיקון של שורשים בצנרת? על כך בהמשך.

שורשים בצנרת – איך זה קורה?
כידוע צמרות העצים שאנחנו רואים הם רק חלק קטן מכל המכלול של העץ. למעשה לכל עץ- רשת שורשים מסועפת לפחות בהיקף של כל ענפי העץ והצמרת. השורשים מתפתחים באין מפריע ולעיתים מצליח שורש דקיק וקטן לחדור בין החיבורים של צנרת הביוב. השורש נהנה מה 'מזון' האורגני שנמצא שם בשפע ומתחיל להתפתח. לא ירחק היום והוא יהפוך לשורש גדול ומשתרג. שורשים אלו מסוגלים לסתום לחלוטין את מערכת הביוב ולגרום לסתימה משמעותית שתשפיע גם בבתים הפרטיים וגם ברחוב כפי שתיארנו לעיל. אז מה עושים? מזמינים שירות לצורך תיקון אינסטלציה כדי שיבצעו עבורכם ניקוי שורשים מהביוב.

חיתוך שורשים בצנרת – איך זה נעשה בפועל?
לאחר שהגיעה האבחנה כי מדובר בבעיה של שורשים בביוב (ואגב, זה גם לא תמיד כל כך קל כי לא תמיד ניתן לראות את המקום שם נקלעו השורשים. אך חברת אינסטלציה המצוידת במצלמות תרמיות תוכל להבחין בכך מהר מאוד מבלי לעבוד קשה...) יש צורך בטיפול שורש. אנחנו בחברת אינסטלציה מתקדמת מציעים את הטיפול הטוב ביותר. אנחנו לא נטפל במערכת שלכם באמצעות הביובית שעלולה לפגוע בצנרת ולהרוס אותה. אנחנו גם לא נרעיל את השורשים באמצעות תכשירים שונים. השיטה שלנו היא להחדיר מכונת חיתוך שתחתוך את כל השורשים ואף תמנע את הצמיחה המחודשת שלהם. זוהי למעשה השיטה הטובה ביותר שנותנת מענה מושלם לאורך זמן ובאחריות מלאה.

אינסטלציה מתקדמת – החברה שתבצע עבורכם טיפול מהשורש
כאשר אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה – לכו על הטוב ועל המתקדם ביותר. זה יחסוך להם הרבה זמן, הרבה כסף והרבה כאב ראש. איתור הסתימה ייעשה באמצעות מצלמות תרמיות משוכללות ואחר כך הטיפול והתיקון ייעשו אף הם באמצעים משוכללים ומתקדמים.  תיקון אינסטלציה, ניקוי שורשים מהביוב, חיתוך שורשים בצנרת וכל שאר העבודות במערכת האינסטלציה – זה רק 'אינסטלציה מתקדמת'. הצטרפו גם אתם ללקוחות המרוצים שלנו!
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה