שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    רטיבות בקיר פנימי

האם גיליתם סימני רטיבות בקיר פנימי ואתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה לטיפול יסודי בבעיה? אם כן, הגעתם למקום הנכון. אינסטלציה מתקדמת מספקת מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לכל בעיות הרטיבות והנזילות מקווי מים וביוב. לחברה כל הידע, הניסיון והציוד הנדרשים לתיקון איכותי ומקצועי של בעיות כמו רטיבות בתקרה, רטיבות בקיר חיצוני או פנימי, תיקון ניאגרה וכלים סניטריים אחרים, תיקון צנרת והחלפתה ועוד.

איתור מקור הרטיבות
רטיבות בקיר פנימי עלולה לקרות ממגוון סיבות, בין היתר בגלל פיצוץ בצנרת מים או ביוב, איטום לקוי, סדק בקיר חיצוני הגורם למים לחלחל פנימה, בעיות איטום בגג או בקיר חיצוני, נזילה מהשכנים ועוד. יש לגלות את מקור הבעיה על מנת להציע ללקוח פתרון אפקטיבי ומקצועי.

חשוב לציין כי בבעיות כמו רטיבות בקיר יש לטפל מיד ובמקצועיות, לכן חשוב להזמין את אינסטלציה מתקדמת המציעה שירות יעיל ואיכותי ואיתור המקור לרטיבות בקירות ללא צורך בחפירות מיותרות. לחברה יש מכשור חדשני ומתקדם באמצעותו ניתן לגלות את המקור לבעיית הרטיבות. כדאי לדעת כי בעיית רטיבות עלולה לגרום לנזקים קשים לתשתיות המבנה, להתפתחות פטריות ועובש ולריח בלתי נסבל.

תיקון צנרת ובעיות רטיבות
כאמור, רטיבות בקיר פנימי עלולה לנבוע מבעיות שונות. לעתים קשה לגלות את הרטיבות מאחר שזו מסתתרת מאחורי ארון קיר, מאחורי תמונה התלויה על הקיר או בחלל נסתר מהעין. בעקבות הרטיבות עלולים לסבול מפטריות ומעובש הגורמים לריח רע בבית, מה גם שהם מסכנים את בריאות הדיירים, לעתים ללא ידיעתם. לכן, מעבר לתיקון הנזילה או הסדק בקיר, יש לטפל גם בבעיית העובש והפטריות.

באמצעות מצלמה תרמית ומכשור חדשני נוסף, ניתן לאתר את המקור לרטיבות ולהציע פתרון יעיל, בלי ביצוע חפירות בכל הבית. לעתים הבעיה נגרמת כתוצאה מאיטום לקוי בתקרה: רטיבות בתקרה עלולה לגרום לקצר חשמלי ולבעיות נוספות כמו קילוף הצבע וסדקים בבטון. יתכן כי הבעיה נגרמת בעקבות אסלה דולפת אצל השכנים, ובמקרה כזה ניתן להציע תיקון ניאגרה אצל השכן וטיפול ברטיבות כדי למנוע התפתחות עובש.

לסיכום, אינסטלציה מתקדמת מתמחה בשירותי אינסטלציה ומציעה בין השאר טיפול בבעיות כמו רטיבות בקיר פנימי. החברה מתחייבת למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ולטיפול יעיל בכל בעיה ובקשה.
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה