שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    צנרת מים ביתית

בעיות ותקלות בתחום האינסטלציה תמיד מתקבלות בהפתעה. אנחנו אף פעם לא חושבים שזה יקרה, וברגע שזה קורה - מפלס הלחץ עולה. אולם ממש כמו כל דבר אחר שיש ברשותכם - גם צנרת מים ביתית מתבלה ויש להיערך לכך. ממש כמו שבגדים שאתם לובשים מתבלים משימוש, הטלפון החדש שלכם מתיישן, הרכב שהיה חדש לפני שנים בודדות כבר חורק ומשמיע רעשים - כך גם הצינורות ששירתו אתכם שנים ארוכות, וזה טבעי לחלוטין ולא אומר שמי שהתקין את הצינורות עשה עבודה לא טובה.

אולם מי שמטפל בנזקי הבלאי של צנרת מים ביתית יכול להימנע מבעיות קשות, להאריך את הזמן שחולף בין תקלה לתקלה ולצמצם באופן ניכר את חוסר הנוחות שנגרמת כתוצאה מבעיות באינסטלציה. כך למשל, אחת הבעיות שגורמות הכי הרבה אי נוחות לדיירים בבית, היא בעיית רטיבות בקיר פנימי. הדבר במתבטא לרוב בנקודה קטנה וחומה על הקיר או בתקרה וזה יכול להיגרם כתוצאה בפיצוץ בצינור. בשום אופן אסור לדחות תיקון פיצוץ בצנרת, מכיוון שהנקודה על הקיר עלולה להפוך מהר מאוד לבריכה בחדר.

מי שמזניח צנרת מים ביתית עלול למצוא את עצמו זקוק לשירותי החלפת צנרת מים. לכן חשוב מאוד לעשות תיקון פיצוץ צנרת בזמן, שיחסוך מעבר לעגמת נפש רבה גם הוצאה לא מבוטלת. חשוב לזכור שהיום כבר לא שוברים אריחים ומרצפות על פי החשד לנקודת הפיצוץ כפי שהיה בעבר, ממש בשיטת "מצליח". חברת אינסטלטורים טובה ומקצועית תשתמש במכשור מתקדם לאיתור הנקודה המדויקת של הפיצוץ באמצעות מכשור חדשני, שעמו ניתן לגלות את המקור לבעיית הרטיבות מבלי לעשות חפירות מיותרות ושבירת אריחים שרק תגדיל את אי הנוחות. 

אינסטלציה מתקדמת מתמחה בכל העבודות הקשורות לתיקון צנרת מים ביתית מהבעיות הפשוטות ביותר ועד למצב של החלפת צנרת מים. בחברה משתמשים רק בחומרי הגלם המעולים ביותר וכמו כן בכל אביזרי העזר המתקדמים ביותר על מנת למנוע נזקים עתידיים. לקוחות רבים יוכלו להעיד על השירות האדיב והמקצועי שהוא נר לרגלי החברה. התקשרו עוד היום לחברת אינסטלציה מתקדמת וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לשירות מעולה. 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה