שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    פתיחת סתימה בצנרת מים


בכל העולם כולו יודעים כי כאשר מגיע החורף יש לערוך בדק בית. יש לבדוק האם המרזבים הם במצב תקין, לבדוק את מצבן של בורות הניקוז בכבישים ובכלל לארגן את כל מה שצריך לקראת הגשמים. הישראלים משום מה לא ממש זוכרים לעשות זאת או שהם פשוט דוחים את הדבר עד שהמים כבר מציפים להם את הבית. או אז הם נזכרים שצריך להסדיר את המרזבים המנקזים את המים מהגג ולארגן את הבית ואת סביבותיו לקראת החורף שכבר כאן. פעמים רבות יהיה צורך בטיפול של אינסטלטור לצורך פתיחת סתימה בצנרת מים שעוצרת את הניקוז הסדיר של מי הגשמים ממרפסות הבתים או מהגגות וכאשר קיימת בעיה כזו הרי שהבית כולו עלול להפוך לבריכה בגלל שהמים לא מוצאים פתח יציאה.

פתיחת סתימה בצנרת מים – אל מי נפנה?
כאשר אנחנו זקוקים לשירות של פתיחת סתימה בצנרת מים – איש המקצוע יהיה כמובן האינסטלטור. אבל איך נדע לבחור את האינסטלטור המתאים? האם כל מי שמדביק לנו את המגנט שלו על דלת הבית או דוחף את הפלאייר שלו אל תיבת הדואר שלנו הוא אכן איש מקצוע אשר עליו נוכל לסמוך? האם יש לנו הוכחה כי כל מה שהם כותבים ומצהירים על עצמם אכן נכון? כאן עלינו בעצם על משוכה בעייתית מוכרת ומצערת. האינסטלטור למעשה אינו מחויב בלימודי תעודה והחוק מאפשר לו לעבוד גם מבלי להוציא רישיון כלשהו. על כן אנחנו מוצאים כי השוק מוצף בהרבה אינסטלטורים כאשר לא כל אחד הוא אכן איש מקצוע אשר עליו נוכל לסמוך. יותר מידי אינסטלטורים שרלטניים מציעים את שירותיהם לציבור כאשר האזרח מן השורה לא ממש יודע אל מי לפנות.

חברת 'אינסטלציה מתקדמת' מציעה שירות מקצועי באמת!
אז כאשר אנחנו מחפשים אינסטלטור כדאי תמיד לפנות אל איש מקצוע מוכר שלקוחותיו מעידים כי ניתן לסמוך עליו וכי מדובר באנשי מקצוע אמינים ומקצועיים. אנחנו כאן כדי לספר לכם על חברת אינסטלציה מתקדמת. החברה מציעה את מיטב הצוות ואת השירות המקצועי והטוב ביותר. פתיחת סתימה במרזב או פתיחת סתימות שורשים בביוב או כל עבודה אחרת בתחום האינסטלציה ייעשו באופן מקצועי ויעיל הרבה יותר כאשר נפנה אל חברה מוכרת. חברת אינסטלציה מתקדמת צברה ניסיון רב בכל התחומים של האינסטלציה. מלבד זאת מציעה החברה שימוש במכשור מקצועי ומתקדם במיוחד, מכשור שלא נמצא בידי כל מי שמכנה את עצמו אינסטלטור.

הציוד המתקדם כולל לדוגמא את המצלמות התרמיות אשר מסוגלות לאתר סתימות או פיצוצים בתוך הצנרת מבלי שיהיה צורך לקלף את הקיר או להרים מרצפות, זה כולל גם את התיקון המקצועי באמצעים מתקדמים שחוסכים הרבה בלגן, זמן וכאב ראש.

פתיחת סתימה בצנרת מים, פתיחת סתימה במרזב, פתיחת סתימות שורשים בביוב החלפת צנרת בבית מחיר סביר ביותר עם חברת אינסטלציה מתקדמת!
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה