שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    פתיחת סתימה במקלחת

כמה פעמים קרה לכם שסיימתם להתקלח וגיליתם שהמים לא יורדים? כמה פעמים קרה לכם, שעשיתם פעולה מסוימת בכיור של המטבח או המקלחת וגיליתם שהמים נשארים בכיור במקום לרדת? סביר להניח שהבנתם לבד שיש לכם סתימה ואם לא תפתרו אותה בהקדם, לא תוכלו להשתמש במקלחת או בכיור.

בדרך כלל סתימות נוצרות כתוצאה מכך שחור המקלחת או הכיור נסתם, לרוב זה קורה בשירותים בגלל שאנחנו לא דואגים לנקות אותו ולהסיר ממנו שערות או גבישי סבון למיניהם. במטבח אנחנו מתמודדים עם סתימה כאשר במקום לרוקן את הלכלוך של הכיור אל תוך שקית, אנחנו נותנים לו להישטף עם המים (מדובר בחלקי מזון למיניהם שיוצרים את הסתימה).

שחרור סתימה בכיור היא יחסית דבר פשוט, ניתן לעשות את זה באמצעות העברת מים רותחים בחור הכיור, המים ממיסים את המזון ואת שאר החומרים שנשארו בצינור. אפשרות אחרת, היא להשתמש בחומרים ממיסים אותם שופכים אל תוך חור הכיור. במידה וזה לא עוזר, פשוט ניתן לפתוח את הצינור שמתחת לכיור, ולשטוף ממנו את כל הלכלוך. בצורה כזו אנחנו נרוקן את הצינור ונאפשר לברז להזרים מים בצורה חלקה אל הצינור מבלי שהכיור יעלה על גדותיו.

פתיחה סתימה במקלחת היא דבר מעט יותר מסובך, בשביל זה צורך להשתמש גם בחומרים ממיסים שמאפשרים המסה של כל הלכלוך שנמצא בתוך הצינור, כמו כן ניתן להשתמש בפומפה, אפשר להשתמש בה מספר פעמים עד שכל הלכלוך יוצא החוצה.

עם כל זה לא עוזר, אין ברירה אלא לפנות לאינסטלאטור מקצועי שידע לעשות את העבודה. הוא ידע לטפל גם לבצע שחרור סתימה בכיור, במטבח או בשירותים, וכן הוא ידע לבצע פתיחת סתימה במקלחת. כמובן שעלינו לקחת בחשבון, שהעלות הכלכלית של עבודתו תהיה יקרה יותר מעלות החומרים שאנחנו נרכוש לשם כך, מצד שני, הוא יעשה את זה באופן מקצועי יותר ולכן זה יכול להקל עלינו לטווח ארוך. נוכל גם לקבל ממנו מידע כיצד לשמור על הכיור והמקלחת נקיים לאורך זמן.

אם אתם מחפשים אינסטלאטור שידע לבצע את העבודה בצורה מקיפה, אתם מוזמנים לפנות אל אינסטלציה מתקדמת, המתמחה בפתיחה סתימות במקלחת, איתור רטיבות ועוד. אתם יכולים ליצור קשר במייל או בטלפון ואענה לכם בהקדם. 

 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה