שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    פתיחת סתימה באסלה

יש עבודות בית, שאנחנו יכולים לעשות בעצמנו, סביר להניח שאם נצטרך להחליף מנורה או לתלות תמונה, אנחנו נעשה זאת בעצמנו בלי שנזמין איש מקצוע במיוחד בשביל זה. לעומת זאת יש עבודות שנעדיף לקרוא לבעל מקצוע. זה נכון בתחום החשמל וכן בתחום של שרברבות.

נכון שגם בתחומים אלו, יש מגוון עבודות שנוכל לבצע בעצמנו, בהנחה ויש לנו כלים וידיים טכניות. כך לדוגמא אם אנחנו רוצים להחליף מנורה, כמו שציינו, אין בעיה שנעשה זאת לבד. לעומת זאת, אם אנחנו רוצים לתקן נזילה מהתקרה או אפילו פתיחת סתימה באסלה, כלומר עבודות שרברבות פשוטות לכאורה, אנחנו נזמין איש מקצוע שיעשה זאת.

לא כל עבודת שרברבות דורשת בהכרח הזמנת איש מקצוע, הרי אם אנחנו מתמודדים עם סתימה בכיור, בהנחה ויש לנו פלייר ואנחנו יודעים כיצד לפתוח את חלקו התחתון של הצינור אשר מתחת לכיור, אז אנחנו יכולים לתקן את הסתימה בעצמנו. לעומת זאת, כשמדובר בפתיחת סתימה באסלה או בנזילה מהתקרה, אז מדובר על עבודות הרבה יותר מהותיות. כאן זה דורש פתיחה של מרצפות, לא פעם זה גם דורש התערבות בדירות אחרות (במקרה של נזילה מהתקרה) לכן לא נוכל לעשות זאת בעצמנו. חשוב לומר, שבמקרים כאלה, ייתכן מאוד שאם יש לנו ביטוח מבנה, נוכל להזמין שרברב דרך חברת הביטוח ולא נצטרך לשלם על כך. זה כמובן תלוי בסוג הפוליסה שיש לנו.

חשוב לומר, בשני המקרים שציינו, וגם במקרים רבים אחרים, למשל פיצוץ צנרת או סתימה בכיור, עלינו לבצע תיקון מהיר ולא להתמהמה עם זה. יש לכך שתי סיבות, ראשית, איכות החיים שלנו יכולה להיפגע באופן מהותי אם אנחנו לא נטפל בכך מיד. הרי מים רבים ישטפו את המקום ונצטרך בכל פעם לנקות אותו, וכן, הריח יכול להיות מאוד לא נעים. שנית, ככל שנתמהמה, כך אנחנו עלולים לגלות שהבעיה החמירה. עלינו לטפל בבעיה בהקדם ואז נוכל לחזור אל שגרת חיינו. לשם כך עלינו להזמין בעל מקצוע שמתמחה בשרברבות.

אם אתם מתמודדים עם אחת מהבעיות שציינו, אז אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתי קשר, אינסטלציה מתקדמת. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל או בטלפון ותוך זמן קצר מאוד אשמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות אלי עם כל בעיה בתחום ואני אפתור לכם אותה תוך זמן קצר ובמחיר אטרקטיבי. 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה