שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    פיצוץ מים

ישנן מגוון בעיות אינסטלציה שיכולות להפוך את החיים של כולנו לקשים יותר, גם אם לזמן קצר. אחת מהן היא פיצוץ מים, מהחוויות הפחות נעימות שהדיירים יכולים לעבור במקום מגוריהם. קרה לכם כבר שראיתם נקודה קטנה וחומה בקיר פנימי בדירה שלכם? אחת הסיבות שיכולות לגרום להיווצרותה של הנקודה היא פיצוץ בצנרת מים או ביוב. במצב כזה יש לגלות את מקור הבעיה במהירות כדי לפתור אותה במהירות וביעילות.

במצב כזה יש לפנות לחברת אינסטלטורים מקצועית שמשתמשת במכשור מתקדם לאיתור הנקודה המדויקת של פיצוץ מים. באמצעות מכשור חדשני ניתן לגלות את המקור לבעיית הרטיבות מבלי לעשות חפירות מיותרות ושבירת אריחים שרק תגדיל את אי הנוחות. זכרו, בעיית רטיבות עלולה לגרום לנזקים קשים לתשתיות המבנה, להתפתחות פטריות ועובש ולריח בלתי נסבל ולכן חשוב לטפל בנושא ללא דיחוי. 

תיקון פיצוץ מים זו אמנם עבודה מורכבת הרבה יותר מאשר תיקון ברז אמבטיה, אולם בעזרת מצלמה תרמית ומכשור חדשני נוסף, הדבר פשוט הרבה יותר מאשר שיטת התיקון המסורתית שהייתה יכולה להפוך את השבוע של הלקוח לכזה שכאילו לקוח מהגיהנום. אם הדליפה מגיעה ליד שקעי חשמל הדבר עלול להיות מסוכן במיוחד. 

בעיה חמורה נוספת שעלולה להפוך את החיים לבלתי נסבלים היא סתימה בביוב. לא הרבה מודים בזה, אך רבים הופכים את האסלה לפח אשפה נוסף בבית, שאליו משליכים מגבונים לחים, טמפונים, שקיות ודברים נוספים שלא האסלה היא המקום הנכון עבורם. הדבר מוביל לסתימה ולכך שייתכן שתצטרכו להזמין פתיחת סתימות בלחץ מים. 

לא משנה מה הבעיה אותה אתם צריכים לפתור, בין אם היא פשוטה כמו תיקון ברז אמבטיה, מורכבת כמו פתרון פיצוץ מים או פתרון בעיות ביוב כמו פתיחת סתימות בלחץ מים, יש לכם כתובת אחת לפתרון כל בעיות האינסטלציה בביתכם, בבניין הדירות או בבית העסק שלכם. אינסטלציה מתקדמת מעניקה את כל שירותי השרברבות כבר שנים ארוכות תוך הקפדה על להתקדם ולהתפתח כדי שאתם תקבלו את הטוב ביותר. זקוקים לתיקון אינסטלציה מכל סוג? התקשרו לאינסטלציה מתקדמת בכל שעות היממה ותקבלו שירות מקצועי, אמין ואחראי. 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה