שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    פיצוץ בצינור מים


ישנם דרכים רבים לשמור על הצנרת ולמעשה אנחנו יכולים למנוע הרבה מאוד בעיות אם רק נשקיע קצת יותר תשומת לב לנושא. כך לדוגמא נוכל להתקין מסננים בניקוז של הכיורים או במקלחת, אנחנו גם חייבים להקפיד שלא להשליך פסולת שאינה מתכלה אל האסלה ובאופן כללי לשים לב לכל בעיה כאשר היא בראשית דרכה כמו למשל ריח רע שעולה מן הכיור, עלייה בחשבון המים שיכול להעיד על נזילה סמויה כלשהי, מים שיורדים באיטיות בכיור או במקלחת וכדומה. כאשר נתייחס אל כל אותם האיתותים ונטפל בהם מיד נוכל למנוע הרבה צרות והרבה בעיות במערכת האינסטלציה. 
 
פיצוץ בצינור מים  - מה עושים
נכון שיש בידינו הרבה בכדי למנוע בעיות באינסטלציה אך עדיין ישנן תופעות ותקלות שונות שעלולות להתפרץ גם אם נקפיד ונשמור היטב על כל הכללים. זה יכול להיות פיצוץ בצינור מים או שורשים שחדרו אל הביוב או כל מיני תופעות שונות שהם לא בידי אנוש והם עלולים לקרות לכל אחד גם למי שמקפיד על כל מה שצריך. לכן חשוב שכל אחד מאתנו ידע אל מי הוא יוכל לפנות בעת צרה, כי כאשר הבעיה כבר בעיצומה לא תמיד אנחנו פנויים פיזית או נפשית להתחיל במסע בירורים על אודות אינסטלטור מומחה אשר עליו נוכל לסמוך.
 
אל מי נפנה ברגע האמת?...
כדאי לדעת איך לבחור אינסטלטור ואפילו לשמור את פרטי ההתקשרות של אחד מהם כדי שבכל מקרה שלא יבוא נדע מיד אל מי לפנות. אז מי הוא איש המקצוע אשר אליו נפנה כאשר נזדקק לשירותיו של האינסטלטור?
  • המלצות – כמו בכל דבר גם כאשר מדובר באינסטלטור חשוב מאוד שיהיו לנו המלצות של לקוחות שהיו מרוצים מהשירות של אותו אינסטלטור. בדרך כלל מהוות ההמלצות הללו -האינדיקציה הטובה ביותר באשר לרמת המומחיות והיעילות של האינסטלטור.
  • שירות סביב השעון – חשוב מאוד שהאינסטלטור הנבחר יציע עבודה סביב השעון כך שגם אם ארע פיצוץ בצינור מים באמצע הלילה נוכל לפנות אליו. פיצוץ בצנרת במקרים רבים זה לא תמיד משהו שאנחנו יכולים לחכות עם זה עד הבוקר. גם עבודות ביוב כאשר מדובר בתקלות משמעותיות – הרי שהן דורשות מענה מידי של איש מקצוע המציע שירות של 24 שעות ביממה.
  • הגעה מהירה – חשוב שהאינסטלטור יוכל להגיע במהירות מרגע הקריאה ולא ידחה אותנו לשעות מאוחרות יותר או ליום המחרת.
חברת אינסטלציה מתקדמת – תשמרו את המספר!
אז אם חיפשתם חברת אינסטלציה רצינית אשר עליה תוכלו לסמוך כי היא תעמוד לימינכם בעת צרה – הרי שהגעתם בדיוק למקום הנכון. החברה מציעה עבודת אינסטלציה בעת פיצוץ בצינור מים, פיצוץ בצנרת ראשית, עבודות ביוב שונות או כל עבודת אינסטלציה נדרשת. שמרו את מספר הטלפון או את דרכי ההתקשרות עם הצוות המקצועי כדי שברגע האמת תוכלו להזעיק אותם וליהנות משירות אמין, יעיל ומהיר! 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה