שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    סתימות בצנרת

לא תאמינו איזה דברים האינסטלטורים של אינסטלציה מתקדמת מוצאים לפעמים  במהלך בדיקת צינור ביוב או אפילו סתם במהלך עבודה לפינוי סתימות בצנרת. ברשותכם, לא ניכנס לפרטים רק נציין שבאמצעות השלל הזה אפשר להשלים משחק של 'חי, צומח, דומם'.

לא צריך להיכנס לפאניקה, בדרך כלל הסיבות לסתימות בצנרת הן הרבה יותר פרוזאיות כמו מגבונים לחים משומשים או כדור שיער. אבל אם הבעיה חוזרת בתכיפות כנראה מדובר בבעיה עמוקה ורצינית יותר. סיבה אפשרית אחת היא תשתית לא מתאימה וצינורות פגומים. אבל לפני שאתם ממהרים להקליד בגוגל "החלפת צנרת בבית מחיר" כדאי שתדעו שיש גם סיבה אפשרית אחרת והיא הצטברות שורשים בביוב ובצנרת. בכל מקרה כדאי שתזמינו אינסטלטור מומחה כדי לאבחן את הבעיה וכמובן ייתן מענה סופי לבעיה. כי כמו שבטח הבנתם לבד, סתם חאפר לא יעזור במקרה כזה.   

הסיירת של האינסטלטורים    
תכירו את 'אינסטלציה מתקדמת', חברה שהיא הדבר הכי קרוב ליחידת-העל של עולם האינסטלציה. סיירת מובחרת שלא נרתעת משום בדיקת צינור ביוב, שמפעילה ציוד מתוחכם לזיהוי נזילות ויודעת להתמודד גם עם השורש האימתני ביותר. 

במקרה של סתימות חוזרות בצנרת אנשי אינסטלציה מתקדמת יעניקו לכם דיאגנוזה מדויקת. במקרה של בעיות תשתית, הם יכולים לפעמים להציע מענה מהיר ואלגנטי כמו החלפת משפך הניקוז, או החלפה חלקית של צינור פגום. גם אם המענה דורש פתרון יותר דרסטי, אינסטלציה מתקדמת מפעילה גישה שגם מנסה להציע פתרונות משתלמים. אבל המומחיות האמיתית של אינסטלציה מתקדמת קשורה ליכולת של הצוות המקצועי שלה להתמודד עם כל שורש סורר.

שורשים באפלה
כאמור, בהרבה מקרים חוזרים של סתימות בצנרת מתברר שמקור הבעיה בשורש שצמח והשתרג מבלי שאף אחד שם לב (הגיוני, אחרי הכול שורשים צומחים באפלה מתחת לפני הקרקע), כרך את עצמו סביב הצינור, חדר אליו דרך הסדקים והופ – סתימה. בדרך כלל פתיחת סתימה רגילה תשחרר את מרכז הצינור, אך תוך כמה שבועות השורש יחזור ויתפשט פנימה – רק הסרה של כל מעטפת הצינור ובידודו תעקור את הבעיה מהיסוד.

הצמח שגורם למירב הבעיות מסוג זה הוא עץ הפיקוס שבשנים האחרונות החל לגדול בר ברחבי הערים. הרוח דוחפת את זרעי הפיקוס למרזבים וסביב פתחי הביוב או קירות הבתים, ובמגע ראשון עם מים הם נובטים וצומחים באופן פראי, כשהם שולחים שורשים לעבר מקורות מים זמינים – הצנרת והביוב שלנו.  כאן בדיוק, נכנסת אינסטלציה מתקדמת לתמונה.

מכסחי השורשים בפעולה
המומחים של אינסטלציה מתקדמת מצוידים בכלי חפירה וחיתוך ייעודיים הדורשים מיומנות רבה בהפעלה. הם מסירים את מעטפת השורש ויוצרים 'סביבה סטרילית' באזור הצינור שתבטיח שלפחות שלוש שנים הצינור הזה לא יוטרד מסתימות עקב שורשים. וכן, אתם מקבלים את ההתחייבות הזו בכתב – שלוש שנות אחריות שהבעיה לא תחזור. תגידו שלום לסתימות בצנרת.

למידע נוסף על שירותי אינסטלציה מתקדמת: 072-33-80-621
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה