שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    סתימה בצנרת


שוב זה קורה לכם... אתם יוצאים בבוקר אל החניה ומגלים לחרדתכם כי בור הביוב עולה על גדותיו ומפיץ ניחוחות איומים בכל האזור. לא נעים להתחיל כך את היום ועוד יותר לא נעים לעצור את כל השגרה הרגילה בכדי לטפל בתקלה. סתימה בצנרת הביוב אינה צפויה ולא טורחת להודיע לנו מראש על בעיה או תקלה מתקרבת.... אז מה עושים כאשר זה קורה? 

עם חברת 'אינסטלציה מתקדמת' הסיפור ייגמר מהר
כאשר אנחנו מגלים כי ישנה סתימה בצנרת הביוב או סתימה אחרת בכל מקום אחר בבית ובמיוחד כאשר מקור התקלה הוא במיקום לא ידוע - אנחנו מתחילים לדמיין קידוח בקירות, עקירת מרצפות והרבה בלגן, אבק, לכלוך כאשר כל אלו גם יכו אותנו בסופו של דבר גם בכיס כי עבודות מורכבות שכאלו אינן בחינם כידוע. אז האם באמת כך זה צריך להיראות?  - תלוי את מי אתם שואלים.

עד לפני שנים ספורות אכן זו הייתה הדרך להתמודד עם תקלות מורכבות בצנרת האינסטלציה. האינסטלטור לא יכול היה לדעת או לנחש היכן בדיוק נעוצה הבעיה ופעמים רבות עשו שימוש בטכניקה של ניסוי וטעייה. מה שאומר ניסיונות למצוא את התקלה על ידי פתיחת מוקדים במספר מקומות בבית עד שהצליחו לעלות על הבעיה. כיום אנחנו מוצאים הרבה יותר אינסטלטורים וחברות אינסטלציה גדולות המציעות אבחון של סתימה בצנרת באמצעים משוכללים החוסכים את כל הבלגן שתיארנו. מדובר בציוד של מצלמות תרמיות משוכללות המעניקות לנו מידע מלא על כל מה שמתחולל בצנרת וזאת מבלי שיהיה צורך בקידוחים או הרמת רצפות.

סתימה משורשים בביוב – מה זה?
פעמים רבות אנחנו שומעים מהאינסטלטור כי סתימה בצנרת אשר ממנה אנחנו סובלים נגרמה בשל שורשים בביוב. מה זה בעצם סתימה משורשים בביוב? איך מגיעים שורשים אל הביוב? 

כידוע העצים שנטועים בכל אזור עירוני ולא עירוני מכים שורשים באדמה ומתפשטים ממש כמו שצמרת העץ גדלה ומתפשטת ולעיתים יהיו השורשים מסועפים ומרוחקים מגזע העץ יותר מהצמרת הגלויה לעין. קורה ששורש מהעץ מצליח לחדור בין החיבורים של הצנרת ושם הוא ניזון מהפסולת האורגנית שמיטיבה אתו מאוד. השורש מתחיל לגדול ולהתפתח כאשר בסופו של דבר הוא מצליח לסתום לגמרי את הצינור. במקרים מעין אלו יש צורך להתפטר מהשורשים הללו באמצעים שונים ובכך למעשה לשחרר את הצנרת. 

חברת אינסטלציה מתקדמת מציעה חיתוך שורשים – אחת ולתמיד!
המומחים של אינסטלציה מתקדמת עושים שימוש בציוד ייחודי החותך את כל השורשים באופן כזה שאלו לא יחזרו שוב למקום. טכניקה זו עדיפה פי כמה על האפשרויות האחרות כמו ביובית או קטילה של השורשים אשר לא מבטיחים פתרון מלא לאורך זמן והגנה מפני סתימות בצנרת בעתיד.

סובלים מבעיה של נזילת מים? סתימות בצנרת? פנו אלינו – אתם תיהנו מפתרון מהיר ומושלם! 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה