שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    נזילה באסלה

סובלים מנזילה קשה באסלה וזקוקים לאינסטלטור שיגיע אליכם במהירות ויתקן את הבעיה? אינסטלציה מתקדמת מערכות אינסטלציה מציעה מגוון שירותים ופתרונות מתקדמים, לרבות תיקון נזילה באסלה, פתיחת סתימות באסלות ועוד. כדאי לדעת כי החברה מציעה בין השאר שירות של אינסטלטור, כך שאם גיליתם נזילה בחדר השירותים מהאסלה או מהכיור, תוכלו להזמין שירות ולקבל מענה מהיר ויעיל, תוך התחייבות למחיר הוגן ושווה לכל כיס.

איתור נזילות ותיקונן
נזילה באסלה עלולה להחריף תוך זמן קצר ולגרום לנזק רב לתשתיות הבית ולנזקי רכוש. חשוב לדעת כי כל נזילה יש לתקן באופן מקצועי ויש לטפל בבעיה תוך זמן קצר ולא להמתין עם התיקון. אינסטלציה מתקדמת היא חברה מובילה המבצעת תיקוני צנרת, פתיחת סתימה באסלה ובכיורים, הגברת לחץ מים, איתור נזילות ותיקונן ללא חפירות מיותרות, החלפת קווי צנרת ביוב ומים ולעוד מגוון שירותים מתקדמים.

עם הזמנת השירות מגיע אינסטלטור מקצועי ומוסמך עם כל הציוד הנדרש לתיקון נזילה באסלה, ולאחר אבחון הבעיה הלקוח מקבל הסבר מפורט ופתרונות אפשריים. ישנם מקרים בהם ניתן לתקן את הנזילה באמצעות פתיחת סתימה שנגרמה בקווי הביוב בבית, לדוגמה בעקבות השלכת מגבונים ומוצרי היגיינה בלתי מתכלים אשר גורמים פעמים רבות לסתימות באסלה ובקווי הביוב. יש מקרים בהם האינסטלטור של חברת אינסטלציה מתקדמת ימליץ על החלפת האסלה או הניאגרה כדי להימנע מתקלות חוזרות בהמשך.

שירות מקצועי ואיכותי ללא פשרות
כאשר מזמינים אינסטלטור, יש לוודא כי פונים לבעל מקצוע אמין, מקצועי ומנוסה. אין להקל ראש במקרה של בעיה כמו נזילה באסלה, וחשוב לטפל בבעיה במהירות ובמקצועיות. לכן, חשוב להזמין אינסטלטור מאינסטלציה מתקדמת – כך הלקוח זוכה לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ולמענה יעיל ומהיר על מנת שיוכל לשוב לשגרת חייו. כאמור, פתיחת סתימה באסלה יש לבצע במקצועיות, ואין להסתפק בניסיונות לפתוח את הסתימה הקשה באמצעות פומפה רגילה, מאחר שרק לחברה מקצועית יש מכשור חדשני המבטיח תוצאות איכותיות ותיקון נזילה באסלה במיומנות גבוהה, ללא נזקים מיותרים ובמחירים משתלמים.
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה