שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    משחרר סתימות

כאשר אנו שומעים את המילה "אינסטלטור", התמונה הראשונה שעולה בראש של רובנו הינה של אדם הרכון מתחת לכיור ופותר את הבעיה הנצחית: סתימה בכיור. איכשהו, לאורך השנים נוצר הרושם שזוהי העבודה העיקרית שהם עושים, אף על פי שפעמים רבות לא כך הדבר כלל וכלל. על מנת להזמין משחרר סתימות, מספיק לבצע חיפוש באינטרנט – ומסתבר שיש מספר בלתי מבוטל של אנשים המספקים שירות זה, אך האם הוא גם איכותי באותה המידה? בכדי לבצע פתיחת סתימה בכיור אין צורך בכישורים מיוחדים, כך נראה. אך בפועל מדובר בגישה מוטעה.
 
מהם הכישורים הנדרשים ממומחה בתחום הסתימות?
 
כמו המון עבודות אחרות, גם מומחה שבמסגרת עבודתו הינו קודם כל משחרר סתימות יכול לבצע טעויות רבות, שבטווח הארוך יגרמו ליותר נזק מתועלת. מהו הנזק שעשוי להיגרם עקב עבודה בלתי מקצועית של מומחה בתחום האינסטלציה? מלבד היעדר התוצאה הישירה והרצויה של פתיחת סתימה בכיור, כל אדם שהזמין שירות מסוג זה מצפה גם שהכיור יישאר נקי מבעיות לפחות לפרק זמן קצר, אך בפועל אין זה אפשרי כמעט אף פעם. עם זאת, הדבר תלוי לא רק בעבודתו של האדם המומחה באינסטלציה, אלא גם בשימוש שנעשה, מידת ההגנה על הפתחים מפני סינון ועוד.
 
כיצד תדאגו לכך שלא תהיה לכם סתימה בכיור באופן קבוע?
 
אחת הסיבות הנפוצות ביותר להזעקת משחרר סתימות היא, כאמור, הכיור, בו אנו מתמודדים עם לכלוך רב מסוגים שונים, שפעמים רבות הוא שמביא לבעיות במעבר המים השוטף. עם זאת, מדובר רק בחלק מהבעיה. מומחה בתחום יודע לא רק לבצע פתיחת סתימה בכיור  כאן ועכשיו, אלא גם מסוגל לתת מענה שיספק את הפיתרון היעיל ביותר לאורך זמן, ושיאפשר לשמור על הצינורות במצב טוב גם ביתר הבית. אינסטלציה מתקדמת מספקת את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה, תוך הענקת מענה מלא ומוחלט לכל בעיה הקיימת בתחום. השירות המעולה של החברה מאפשר לה לטפל באותה המידה בבעיות קטנות וגדולות כאחד, כולל משחרר סתימות איכותי וזריז.
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה