שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    מצלמה לאיתור נזילות מים

זוכרים את סצנת הפתיחה של הטיטיניק, בה צוללת רובוטית שמפעיל הבמאי ג'יימס קמרון משייטת בתוך הטיטניק האמיתית הטבועה שמונחת על קרקעית האוקיינוס? ובכן יש בישראל אינסטלטורים שמדי יום מבצעים פעולה דומה. אנחנו מדברים על צוות איתור נזילות במצלמה של אינסטלציה מתקדמת.

אינסטלטורים בחזית הטכנולוגיה 
'אינסטלציה מתקדמת' לוקחת את ענף האינסטלציה ומטיסה אותו שנות אור קדימה. תשכחו מהדימוי השגור של האינסטלטור שרוכן על החלפת קו ביוב עם החריץ המוכר מאחורה. כי החבר'ה של אינסטלציה מתקדמת הם אשפים בהפעלת ציוד מתקדם כמו מכונות לייבוש רצפה, מיכון ייעודי להסרת שורשים וגולת הכותרת – שלל אמצעים מתוחכמים לגילוי ואיטום נזילות שמתנהגים כמו הצוללת הרובוטית של ג'יימס קמרון.

מצלמה לאיתור נזילות מים היא אמצעי מתקדם שכמו נלקח מסרטי מדע בדיוני. למעשה, הטכנולוגיה הזו מזכירה מאוד את דרך הביצוע של ניתוח לפרוסקופי או צנתור מתקדם. מפעיל המצלמה לאיתור נזילות מים, שהיא בעצם סיב אופטי גמיש ומתקדם שפועל לפי עיקרון הראייה הטרמית, מנווט אותה דרך מבוך הצינורות ובדרך זו מאתר את הנזילה בדיוק של מאה אחוז מבלי שאפילו שרט את הקיר. לעיתים קרובות, גם אטימת הנזילה תתבצע מרחוק באמצעות זרוע רובוטית שמגיעה לחור או לסדק ואוטמת אותו באמצעות חומר מיוחד.  

כמו טייסי קרב
טכנולוגיה מתקדמת היא רק פן אחד של 'אינסטלציה מתקדמת', כי הציוד הכי משוכלל בעולם לא שווה כלום אם אין מאחוריו מפעיל מיומן. הפעלה נכונה, יעילה ומדויקת של מצלמה לאיתור נזילות מים היא עניין מורכב ומסובך שדורש מהמפעיל מיומנות וידע רב. מפעיל לא מיומן יכול לגרום נזק (לצנרת ולמצלמה) וכבר נרשמו מקרים בהם מצלמה לאיתור נזילות מים אבדה בתהום הנשייה של השפד"ן.

המומחיות של המפעיל לא מסתכמת רק באופן בו הוא מצליח לנווט את הספינה (מצלמה) בתוך הצנרת, אלא כרוכה גם ביכולת שלו לפענח את התמונה ולהבין כל נזילה לאשורה. כן, מהבחינה הזו האינסטלטורים של 'אינסטלציה מתקדמת' מזכירים קצת מומחים של בדיקות דימות כמו ה-MRI.  אחרי שזה נאמר, חשוב לציין שלחבר'ה של אינסטלציה מתקדמת אין שום בעיה להפשיל שרוולים ולבצע החלפת קו ביוב. גם בפומפה הם יודעים להשתמש כשצריך – וכשחושבים על זה, גם הפומפה היא מכשיר כמעט גאוני שעושה שימוש חכם בעיקרון הוואקום והשאיפה התמידית להשוואת לחצים בטבע. בסופו של יום הטכנולוגיה היא רק אמצעי במטרה הגדולה – לעשות לכם שקט בצנרת.

אינסטלטור בקליק
תפיסת המקצוע החדשנית והמודרנית שמאפיינת את 'אינסטלציה מתקדמת' לא נעצרת רק בחזית הטכנולוגית. החברה גם מובילה את תחום השירות בענף וזה כולל אחריות על תיקונים מורכבים ומוקד שירות טלפוני שעומד לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. בשל פיצוץ בצינור, הבית הוצף ונאלצתם לעצור את אספקת המים לכל הבניין? מהיום יש לכם כתובת. טלפון אחד והמומחים של אינסטלציה מתקדמת כבר בדרך.

למידע נוסף: 072-33-80-621
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה