שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    ייבוש רצפה


ייבוש רצפה – בטכניקה יעילה ומהירה
פעמים רבות קיימת רטיבות מתחת לרצפה כאשר הרטיבות הזו יוצרת נזקים לא פשוטים לריצוף ובאופן כללי למבנה כולו. מה עושים במקרים מעין אלו? כיצד ניתן לבצע ייבוש רצפה מבפנים באופן יעיל כדי שהתוצאות תישמרנה לאורך זמן?
 
הרמת הריצוף לצורך ייבוש רצפה
אז ישנה הדרך הכי הגיונית לכאורה של הרמת הריצוף, הרמת כל המצע שמתחת לרצפה ופיזור של מצע חדש ואחר כך ריצוף מחדש. אנחנו אומרים או כותבים את זה במשפט אחד אך כולנו יודעים כי פרוצדורה כזו של ייבוש רצפה הינה מורכבת מאוד ויש לה חסרונות רבים.
  • אם לא ייבשנו היטב גם את הבטון שנמצא מתחת לריצוף – הרי שמהר מאוד הבעיה תחזור שוב על עצמה.
  • מדובר בפרוצדורה מורכבת הפוגעת אנושות באיכות החיים בבית. יש צורך לפנות את כל מה שנמצא על הרצפה וזה כולל ארונות כבדים, מיטות וכל שאר החפצים ומוצרי החשמל הנמצאים בבית.
  • אבק לכלוך – כל אלו מלווים את התהליך ולמעשה אינם מאפשרים לבני הבית להמשיך בשגרת החיים בימים אשר בהם מתבצעת העבודה.
  • עובש שעלול להתפתח מתחת לקירות גבס אשר אותם כמובן לא יפרקו בעת החלפת הריצוף כמו גם ארונות מטבח אשר אותם גם כן אי אפשר להרים.
  • מחיר – מדובר בפרוצדורה יקרה מאוד שעשויה להסתכם בכמה אלפי שקלים ואפילו יותר.
  • הרס של מוצרי חשמל – האבק הרב פוגע מאוד במוצרי חשמל בעלי מנוע כמו - מקררים, מזגנים, מחשבים, מדפסות כל אלו עלולים לצאת מכלל שימוש בעקבות העבודות.
  • הרס של הבית – דלתות, משקופים וכל שאר הרהיטים עלולים להיפגע בעקבות העבודות.
  • חימום תת רצפתי – אם ישנו כזה – לא יוכל להישאר כפי שהיה ויהיה צורך בהתקנה מחדש.
     
ייבוש מתחת לריצוף - מה כדאי לעשות?
במקרים אשר בהם יש צורך בביצוע תהליך של ייבוש מתחת לריצוף, כדאי לפנות אל חברות מתקדמות ומודרניות אשר מציעות פתרונות חילופיים לשם כך. קיימות כיום טכנולוגיות שונות המשמשות את חברות האינסטלציה המודרניות כאשר מכשור מיוחד משמש אותם לצורך איוד של המים והרטיבות. מדובר בפתרון יעיל במיוחד – כאשר אין צורך בהרמה של המרצפות וכשהעבודה נעשית באופן מקצועי הרי שכל השכבות מתייבשות היטב כולל הבטון והמצע שמתחת לרצפה.
 
מדובר בפתרון שאינו יוצר בלגן. אין אבק ואין את הפרוצדורה המורכבת הכרוכה בהרמה והחלפה של כל מרצפות הבית. בני הבית יכולים להישאר במקומם ואין צורך לפנות אותו מכל חפציו, רהיטיו ושאר המטלטלים שבבית. 
 
אינסטלציה מתקדמת מציעה – ייבוש הבית בכלים הכי מתקדמים בשוק
זקוקים לשירות של גילוי מקור רטיבות? ייבוש קיר? ייבוש רצפה? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון. חברת אינסטלציה מתקדמת מציעה -  ייבוש רצפה, ייבוש קיר, גילוי מקור רטיבות וכל שאר עבודות הנדרשות בתחום האינסטלציה- בעזרת מכשור מתקדם שיחסוך לכם הרבה כאב ראש ויעניק לכם מענה מושלם לכל בעיה.
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה