שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    טיפול בשורשים בביוב

מעטים העצים שמשתווים ביופיים לעץ הפיקוס. הוא ירוק עד, יש לו נוף רחב והצמיחה שלו יחסית מהירה. עץ פיקוס בוגר הוא נכס שכל חצר שמחה להתפאר בו. לפחות עד שהביוב עולה על גדותיו.

הסוד האפל של הפיקוס  
מסתבר שהפיקוס נושא בחובו סוד אפל. אם הבית שלכם סובל מבעיה כרונית של ביוב סתום וכבר פעמיים ביצעתם שטיפת קווי ביוב אבל ללא הועיל, ייתכן ומי שאשם זה העץ האלגנטי בחצר ששורשיו הארוכים השתרגו באזור הלח והמזין של צינור הביוב שלכם. וטיפול בשורשים בביוב זה לא משהו שכל אינסטלטור יודע לבצע.

אם נדמה לכם שהבעיה הזו של שורשים בביוב יותר נפוצה היום מלפני שני עשורים, אתם כנראה לא טועים. כאן ראוי לסנגר על עצי הפיקוס הבוגרים, הרבה פעמים הסתימה בביוב או בניקוז היא תולדה של עצים צעירים שנובטים פרא ומפתחים מערכת שורשים אימתנית במהירות מבהילה. התופעה הזו של פיקוסים שנובטים ומתרבים באופן עצמאי היא חדשה באזור. הפיקוס הובא לכאן מהודו על ידי הבריטים וכל אחד מהפיקוסים הזקנים שאתם פוגשים בפארק או בשדרה נשתל על ידי אדם בכוונת מכוון. מאחר שהפיקוסים יכולים להתרבות רק באמצעות צרעה ייחודית שלא חיה באזור שלנו,  במשך כמעט מאה שנה לא היו כאן פיקוסים שצמחו פרא.

לפני כשני עשורים הצרעה עשתה עלייה והתוצאות: פירות הפיקוס המלכלכים כל חלק טובה והרבה אינסטלטורים נבוכים שלא ממש יודעים לבצע טיפול שורשים בביוב.

המומחים של אינסטלציה מתקדמת 
הסרת שורשים מביוב סתום היא פעולה מורכבת החורגת מטיפול רגיל של שטיפת קווי ביוב. שורשי הפיקוס משתרגים סביב ובתוך מערכת הביוב בעוצמה מפתיעה ואורכם של הקשרים שנוצרים יכול לעלות על מטרים אחדים. רק אינסטלטור מומחה שגם מחזיק ציוד ייעודי מיוחד להסרת שורשים ידע להתמודד עם משימה כזו בהצלחה. זה בדיוק אחד הערכים המוספים שיש לחברת אינסטלציה מתקדמת להציע.

החברה היא היום הגוף המוסמך והמנוסה ביותר בישראל לביצוע טיפול שורשים בביוב. העבודה שמבצעים המומחים של אינסטלציה מתקדמת בהקשר הזה כל כך יסודית עד שהחברה מעניקה, באופן נדיר ויוצא דופן כשמדובר בפתיחת סתימות, אחריות של 3 שנים על סתימות ביוב שנגרמו כתוצאה משורשים. אם יש לכם סתימה חוזרת בקו הביוב והחשד נופל על העץ, תקראו למומחים של אינסטלציה מתקדמת והם כבר יפתרו את הבעיה לתקופה ממושכת ובלי לפגוע בעץ היפה שלכם.

לא רק טיפול שורש
כאן המקום להזכיר שאינסטלציה מתקדמת לא מתמחה רק בהסרת שורשים. כמו ששמה מרמז זו חברה ייחודית וחדשנית לביצוע כל עבודות האינסטלציה. מטיפול שגרתי בסתימה או דליפה במטבח הביתי ועד תכנון והנחה של קווי מים וביוב בפרויקטים גדולים ומורכבים. החברה, מחזיקה ציוד חדיש שמאפשר לתת מענה מהיר מבלי גרימת נזק היקפי כמו שבירת קירות או לכלוך בבית.

למידע נוסף על שירותי אינסטלציה מתקדמת וטיפול שורשים בביוב: 072-33-80-621
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה