שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    חיתוך שורשים בביוב

מה משותף לחיילי מרינס בווייטנאם ולאינסטלטורים בישראל? התשובה לשאלת הטריוויה הזו היא שורשי הפיקוס. העץ הטרופי שזניו השונים מרכיבים את שטחי הג'ונגל העוינים של דרום מזרח אסיה ושעשה חיים קשים לחיילים האמריקאים במהלך מלחמת וייטנאם, מחולל שמות בצנרות ומערכות ניקוז בכל רחבי ישראל ועושה היום חיים קשים לאינסטלטורים שנקראים לביצוע עבודות חיתוך שורשים בביוב. 

הכול בגלל צרעה קטנה  
למרות שפיקוס השדרות, כך הוא מוכר בארצנו, מלווה אותנו כבר יותר ממאה שנה והפך לעץ הצל העיקרי בשדרות, בפארקים ובגינות שלנו, הוא נחשב ל'בעיה' רק בעשרים השנים האחרונות. הפיקוס שהובא לכאן מאסיה נחשב שנים רבות לעץ מוצלח ו'נקי'. אבל לפני קצת יותר מעשרים שנה, קרה משהו ששינה את זה מהיסוד. הפיקוס נחשב לעץ נקי וידידותי משום שלא היה מי שיפרה אותו, לכן הוא לא גידל פירות ולא התרבה באופן טבעי – ואז הצרעה שלו הגיעה. לא ברור איך זה קרה, ההשערה המקובלת שכמה צרעות הגיעו לכאן עם משלוח של עץ לתעשייה, הסתובבו באזור רוטשילד ופגשו את המארח הטבעי שלהם – הפיקוס. מכאן 'קן הצרעות' הזה צבר תאוצה והתאקלם בארצנו הקטנטונת. תוצאה מזיקה אחת היא הפירות שהתחילו להבשיל, לנשור וללכלך כל חלקה טובה. אבל יש גם תוצאה מזיקה יותר נסתרת שהפכה למכת מדינה של ממש.

מותק, יש לך שורשים בצנרת
זרעי הפיקוס מופצים לכל עבר באדיבות הרוח ועטלפי פירות שאוהבים מקומות לחים. תנו להם צינור ניקוז או פתח ניקוז ומהר מאוד הם ינבטו, ובלי שמישהו ידע מכך השורשים כבר יתפשטו, ומכאן הדרך של צינור הביוב שלכם להפוך לג'ונגל וייאטנמי קצרה הרבה יותר ממה שנדמה לכם. ועם הג'ונגל באות הסתימות וההצפות. חיתוך שורשים בביוב זו משימה שיותר ויותר אינסטלטורים נדרשים לה. למרבה הצער רובם אינם מצוידים בידע או בציוד המתאימים להתמודד עם הבעיה. לא מדובר בעבודת אינסטלציה פשוטה והיא מאוד שונה מעבודות ביוב אחרות. החדשות הטובות שיש מספר מצומצם של מקצוענים שלמדו להתמודד עם התופעה הזו. כמו, למשל, חברת 'אינסטלציה מתקדמת'.

תכירו את מכסחי השורשים
'אינסטלציה מתקדמת' היא היום הגוף המנוסה והמקצועי ביותר בישראל כשמדובר בהסרת שורשים מהצנרת. המומחים של החברה מצוידים בכלים ייעודיים לחיתוך שורשים בביוב והם פיתחו שיטות ליצירת שטח סטרילי מסביב לצנרת. כשמדובר בעבודות ביוב, המומחים של 'אינסטלציה מתקדמת כל כך טובים במה שהם עושים, שהחברה יצאה בצעד מאוד חריג לענף האינסטלציה ומעניקה אחריות של שלוש שנים (!) לסתימות ונזק שנוצר כתוצאה מהצטברות שורשים בביוב – כן אם במשך שלוש שנים אחרי הטיפול השורשים יחזרו ויביאו איתם סתימות והצפות – אינסטלציה מתקדמת יבואו להחזיר את המצב לקדמותו. חינם, אין כסף.

לחיתוך שורשים בביוב ומידע נוסף על שירותי 'אינסטלציה מתקדמת': 072-33-80-621
 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה