שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    חידוש צנרת

לכל חומר ולכל מרכיב כזה או אחר המרכיב את מערכת הצינורות בבית וכל מערכות האינסטלציה יש אורך חיים מסוים. הבלאי הוא חלק בלתי נפרד מתפעול בית או כל מבנה אחר ועל כן חשוב מאוד לעשות את המאמצים על מנת לטפל בכל אותם נזקי בלאי מבעוד מועד. אין ספק כי מי שיודע להיערך בהתאם, לטפל ולהחליף את כל החלקים אשר פג זמנם ותוקפם יחסוך לעצמו הרבה מאוד עוגמת נפש. כמו כן חידוש צינורות באופן יזום היא הדרך הטובה ביותר לחסוך הרבה מאוד כסף.

מה היא החשיבות של חידוש מערכת הצינורות מבעוד מועד? מה חשוב לדעת על הצנרת החדשה? איך מתקינים את הצנרת בצורה האיכותית ביותר? מה חשוב לדעת על נותני השירותים בחברת אינסטלציה מתקדמת?

חשוב מאוד לדעת כי נזקים כאלו ואחרים לצנרת יגרמו סביר לוודאי לנזילות ודליפות מים. במקרים רבים אותם המים חודרים לעומק הקירות וגורמים לנזקים כבדים ביותר. במקרים הקיצוניים ביותר נזילת מים עשויה להחליש משמעותית את הקיר ואפילו לגרום לקריסה.

חידוש צינור הווה אומר ביצוע עבודות אינסטלציה בבית או בעסק שלכם. חברת אינסטלציה מתקדמת מתמחה בסוג כזה של עבודות ועושה שימוש בחומרי הגלם המעולים ביותר וכמו כן בכל אביזרי העזר האיכותיים ביותר על מנת למנוע נזקים עתידיים. כמו כן עבודות חידוש צנרת יעשו תוך הקפדה על נוחיותם של בעלי הבית ומבלי לפגוע בסביבה.

החלפת צנרת מים ביתית? למה לסמוך על אינסטלציה מתקדמת?
אין ספק כי על מנת לבצע החלפת צנרת מים ביתית חשוב מאוד לסמוך רק על הטובים ביותר. על מנת לקבל את חוות הדעת המעולה ביותר מומלץ לפנות אל אלו שכבר ניסו והצליחו. לאינסטלציה מתקדמת יש הרבה מאוד לקוחות עסקיים ופרטיים אשר זכו לשירות מעולה, אדיב ואמין.

חידוש צנרת ללא חפירה? כל השירותים תחת קורת גג אחת! מגוון עשיר ומרשים ביותר של שירותים הכולל בין היתר חידוש צנרת ללא חפירה, שיפוץ אמבטיות, איתור ופתיחת סתימות, הגברת לחץ מים, התקנת כלים סניטריים ועוד. אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים והשיפוצים.

 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה