שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    חידוש צנרת


חידוש צנרת – מתי?
לא כל בעיה בצנרת אמורה להריץ אותנו לביצוע של חידוש צנרת. תקלות רבות ניתנות לפתרון אם רק נפנה אל אינסטלטור אמין ומקצועי. אך כאשר התקלות רבות בגלל מערכת ישנה שכבר עשתה כנראה את שלה – מומלץ מאוד לבצע חידוש צנרת.
 
איך נדע כי הגיע הזמן לבצע חידוש צנרת?
אז מתי באמת נוכל לקבוע כי אכן כלו כל הקיצין והגיע הזמן לחדש את הצנרת?
  • חשבון חשמל גבוה – כאשר הדיירים במבנה מקבלים חשבונות חשמל גבוהים לאורך תקופה ממושכת. הדבר מהווה סימן כי קיימת דליפה במקום כלשהו בצנרת העתיקה.
  • מים עכורים – כאשר המים שמגיעים אל הברזים הינם בעלי צבע עכור או אפילו בעלי ריח לא נעים. הדבר נובע מחלודה ופסולת הזורמים יחד עם המים בצינורות הישנים והחלודים.
  • תקלות חוזרות ונשנות – כאשר הצנרת נוטה לתקלות חוזרות ונשנות של פיצוצים או סתימות החוזרות על עצמן שוב ושוב. אלו נובעים בגלל החומר שהתיישן ואינו מצליח עוד לעמוד בעומס המוטל עליו. הסתימות נובעות בעקבות החלודה והקורוזיה כמו גם בגלל הקוטר הצר של הצנרת שכבר אינו מתאים לצריכה שגברה עם השנים.
  • לחץ מים נמוך – במקרים רבים לא תצליח הצנרת הישנה לספק מים בעוצמה ובלחץ הדרושים. החלפה של הצנרת תצליח לסדר גם את זה.
 
במקרים אלו ועוד – כדאי לשקול חידוש צנרת ביוב בכל המבנה ובכך ליהנות מצנרת מים איכותית ומערכת ביוב שתיתן מענה מושלם לכל הדיירים.
 
לפעמים תספיק רק הוצאת שורשים מהביוב...
פעמים רבות אנחנו סובלים מתופעה של ביוב סתום. התופעה הזו חוזרת על עצמה שוב ושוב עד שאנחנו נוטים לחשוב שמא מוטב כי נבצע חידוש צנרת ונחליף את כל המערכת. כאן כדאי לדעת כי לא זה הפתרון בחלק גדול מהמקרים. אין צורך ללכת על חידוש צנרת ביוב ולהשקיע מאמצים וכסף רב כאשר מדובר בתקלה מקומית. אז נכון שאנחנו חייבים למצוא פתרון לבעיה אך הפתרון בהחלט יכול להיות מקומי והוא יוכל להחזיר את המצב לקדמותו.
 
הוצאת שורשים מהביוב – אך ורק על ידי אנשי מקצוע שיודעים איך לבצע את הפעולה באופן נכון ויסודי אכן תהווה הפתרון המלא והמושלם לבעיה.
 
כאשר אנחנו נתקלים בתופעה של ביוב סתום הנובע מבעיה של ושרשים כדאי לפנות אל חברת אינסטלציה המצוידת במכשור מקצועי ומתקדם. חברה שתבצע את העבודה כפי שעושים אותה כיום בעולם המודרני. בחברת 'אינסטלציה מתקדמת' מציעים את הטיפול המושלם בשורשים בביוב באמצעות חיתוך בציוד מיוחד של השורש, פעולה שמצליחה לסלק את המפגע – מהשורש! כלומר השורשים ייחתכו באופן כזה שהבעיה לא תוכל לחזור על עצמה שוב.
 
אינסטלציה מתקדמת מציעה את כל הפתרונות לכל סוגי הבעיות באינסטלציה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה עם מכשור מתקדם ומשוכלל המסוגל לאבחן ואף לפתור את כל הבעיות תוך חיסכון בזמן, בעבודה וגם בכסף.
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה