שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    חידוש צנרת ביוב

רבים מהבתים בישראל שנבנו לפני שישים, שבעים או שמונים שנה עדיין מחוברים למערכת תשתית הביוב באמצעות הצנרת המקורית העתיקה. כל צנרת סובלת מבלאי ובשלב מסוים סתימות חוזרות, נזילות כרוניות יטו את הכף לטובת חידוש התשתית והחלפת הצנרת. חידוש צנרת ביוב אינה משימה פשוטה שכל אינסטלטור יודע לבצע. 

השלב הראשון הוא שלב אבחון הבעיה. האם באמת החלפת צנרת מים חיונית? האם לא ניתן להסתפק בפתרון אחר פחות דרסטי? בשביל לענות על השאלה הזו צריך לקרוא למומחים. 

מומחים באבחון בעיות אינסטלציה
כשמדובר בדיאגנוסטיקה (אבחון) של בעיות אינסטלציה אין בישראל הרבה גורמים כמו חברת 'אינסטלציה מתקדמת'. מדובר בחברה בה פועלים כמה אינסטלטורים מומחים שמפעילה את ציוד האינסטלציה המתקדם בעולם. אחד הדברים בהם מתמחה אינסטלציה מתקדמת הוא אבחונים מדויקים של הבעיה. בין היתר משתמשים המומחים של אינסטלציה מתקדמת בציוד מתוחכם כמו מצלמה טרמית לאיתור נזילות. בתום הבדיקה בשטח יוכלו אנשי 'אינסטלציה מתקדמת' לתת לכם תמונת מצב מדויקת של מצב הצנרת. הם יוכלו לספר לכם אם הסתימות החוזרות הן תולדה של צנרת ביוב שסיימה את חייה או שמקור הבעיה קשור בכלל בפקעת שורשים שהסתבכה בצינור או פיצוץ בצנרת שלא הייתם מודעים אליו.

מתווה טיפולי לחידוש צנרת ביוב
כמובן שאנשי 'אינסטלציה מתקדמת' לא יסתפקו באיתור מדויק של הבעיה אלא יציעו גם מתווה לתיקון. במקרים מסוימים יוצעו כמה חלופות לטיפול בבעיה. תמיד מומלץ לעשות טיפול יסודי שיסיים את הבעיה אחת ולתמיד. אבל שיקולים כלכליים הם לגיטימיים ולפעמים פתרון ביניים מאפשר דחייה של החלפת צנרת מים שלמה בכמה שנים.

ההחלטה אם ובאיזה מתווה להמשיך תלויה רק בכם, אבל והיה והחלטתם לעשות משהו בנדון, 'אינסטלציה מתקדמת' היא בחירה מצוינת. האופן שבו מטפלים באינסטלציה מתקדמת בחידוש צנרת ביוב, מתחיל בתכנון מדוקדק. לפני שאנשי החברה יתחילו בעבודה הם ידעו, בדיוק, מה צריך לעשות: איזה צינורות צריך להחליף, כיצד להגיע אליהם ובמה זה כרוך. אתם תדעו בדיוק כמה זה הולך לעלות לכם, בלי טריקים ובלי שטיקים.

עבודה נקייה
מכאן העניינים יתקדמו במהירות ובלי הרבה הרס סביבתי. אינסטלציה מתקדמת מפעילה ציוד 'אל הרס' מתוחכם שמאפשר לה גישה לצנרת בלי הרס של קירות מיותרים. חצי שעה אחרי שהסתיים חידוש צנרת ביוב איש לא יצליח לנחש שלאחרונה התבצעה במקום עבודת אינסטלציה גדולה.

זה הזמן לציין ולהזכיר שאינסטלציה מתקדמת היא חברה מאוד ורסטילית שמציעה פתרונות אינסטלציה מגוונים: מפתיחה של סתימות רגילות וטיפול במקרה פשוט של פיצוץ בצנרת, עבודות אקזוטיות כמו איתור נזילות עם מכשור מיוחד או הסרת שורשים ממערכת ניקוז ועד עבודות גדולות כמו הנחת ותכנון קווי מים  או חידוש צנרת ביוב.

למידע נוסף על שירותי אינסטלציה מתקדמת והזמנת חוות דעת של אינסטלטור מוסמך: 072-33-80-621
 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה