שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    הסרת שורשים בביוב


כולנו יודעים כי יש לנו הרבה דרכים לתרום בשמירה על מערכת האינסטלציה שלנו. אם רק נקפיד על ניקיון הצנרת נוכל לחסוך הרבה מאוד בעיות. מה זה אומר? 

זה אומר להתקין מסננת בכל כיור כדי למנוע מחלקי פסולת לחדור לצנרת, זה אומר גם שימת לב והקפדה שלא להשליך אל האסלה פסולת שאינה מתכלה כמו מגבונים וכדומה, זה גם אומר לעקוב ולבדוק את הכיורים ולנקות מידי פעם עם חומרים מיוחדים שישטפו את הצינור מבפנים כדי שהוא יהיה נקי ללא משקעים שעלולים לסתום אותו עם הזמן. אך למעשה, גם אם נקפיד על כל אלו עדיין ישנו סיכוי וסיכון לא קטן שאנחנו נמצא את עצמינו עם צנרת תקולה בעקבות תופעות שאינן בשליטתנו. מה למשל? שורשים בביוב.

הסרת שורשים בביוב – מתי צריך את זה?
הסרת שורשים בביוב זוהי פעולה שהרבה אינסטלטורים מבצעים אותו מדי יום ביומו. האדמה שלנו עמוסה בשורשים של כל העצים הגדלים כמעט בכל מקום. אלו מסתעפים למרחקים עצומים גם באזורים מרוחקים מאוד מהעץ. השורשים מצליחים לחדור בעין היתר גם אל תוך מערכות הביוב שלנו ושם הם מסתעפים עוד עד שהם חוסמים את הצינור ולמעשה סותמים אותו. את התוצאה אנחנו רואים רק אחרי שכל זה כבר קרה ובעצם הפתרון היחיד הוא הסרת שורשים בביוב על ידי אנשי מקצוע ובאמצעות מכשור מיוחד.

הסרת שורשים מהביוב איך זה נעשה?
לצורך טיפול בשורשים בביוב ישנו צורך כמובן בהסרת השורשים. קיימות כיום טכניקות שונות בכדי לבצע את הדבר כאשר לא כולם מומלצים.

אנחנו מכירים את הביובית שמצליחה באמצעות וואקום עוצמתי במיוחד – לנקות היטב את כל פנים הצנרת כאשר היא מותירה אחריה צנרת נקייה לגמרי. הבעיה עם הביובית היא שהעוצמה שלה עשויה לפגוע גם בצינור עצמו ובחיבורים שלה כך שאולי התפטרנו מהשורשים אך נוצרה בעיה חדשה ומורכבת פי כמה וכמה שדורשת החלפה וחידוש של כל הצנרת.

ישנו גם פתרון של קטילת השורשים. זה נעשה באמצעות חומרים מיוחדים שמצליחים לסלק את המפגע. גם בטכניקה זו קיימת בעיה היות והפתרון לא תמיד יהיה יעיל לאורך זמן והבעיה עשויה שוב לחזור על עצמה. אז מה כדאי לעשות?

הפתרון המושלם...
טיפול בסתימה של שורשים בביוב על ידי הצוות של 'אינסטלציה מתקדמת' מציעה - הסרת שורשים בביוב באמצעות חיתוך של השורשים באמצעי חיתוך מיוחדים לשם כך. מדובר בפתרון יעיל במיוחד שמשחרר את כל מעברי הצנרת ללא גרימת כל נזק. כמו כן הסרת שורשים מהביוב באמצעים אלו מעניקה למעשה פתרון מושלם שיהיה אפקטיבי ויעיל לאורך זמן.

טיפול בשורשים בביוב, טיפול בסתימה של שורשים בביוב – בעזרת הצוות המקצועי של 'אינסטלציה מתקדמת' מחזירים את המים וגם את החיים למסלול.

לא תאמינו כמה מהר ניתן לפתור בעיות מורכבות שכאלה...
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה