שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    החלפת צנרת ביוב


אתם סובלים מבעיות חוזרות ונשנות בצנרת הביוב? אתם מתקנים במוקד אחד ומיד מתעוררת בעיה בחלק אחר של הצינור? יכול להיות שהצנרת שלכם כבר עשתה את שלה וסיימה את תפקידה.  החלפת צנרת בדירה – זה יהיה הפתרון.
 
החלפת צנרת ביוב – הפתרון לכל הבעיות
צנרת הביוב אותה מתקינים בבתים חדשים שונה מהצנרת שהייתה לפני עשרים ושלושים שנה. כיום משקיעים בצנרת שתענה על הצרכים ועל הביקושים המשתנים כאשר הצנרת החדשה מסוגלת לתת מענה טוב הרבה יותר לביקוש ולצריכה השונים משהיה מוכר בעבר.
 
מסיבה זו אנחנו ממליצים כי כאשר הצנרת שלנו מודיעה לנו שוב ושוב – על ידי הסתימות והתקלות השונות המתעוררות בה כל העת – כי היא כבר עשתה את שלה – הרי שאכן נוכל להאמין לה ולפנות אל איש מקצוע כדי שהוא יבצע החלפת צנרת ביוב ובכך נוכל לסיים עם מסכת הבעיות של הצנרת הישנה.
 
החלפת צנרת ביוב – על ידי מי?
כאשר אנחנו מחפשים אינסטלטור שיבצע עבורנו את העבודה של החלפת הצנרת עלינו לדעת ולהתייחס לכמה עובדות חשובות.
 
אינסטלטור שהוא באמת אינסטלטור –
כדי היות אינסטלטור לא חייבים להחזיק בתעודה וגם לא חייבים לקבל רישיון לעבודה בתחום. למעשה כל מי שהיה פעם עוזר של אינסטלטור או שיש לו ידיים טובות עם ידע טכני יכול להיכנס לתחום. הבעיה שלנו מתחילה כאשר אנחנו כלקוחות באמת לא יודעים מי הוא איש מקצוע אשר עליו אנחנו יכולים לסמוך ובידיו נוכל לפקיד את המלאכה. איך נדע כי כל מה שהאינסטלטור אומר לנו הוא אכן נכון? 
 
לכן, חשוב מאוד לבדוק לפני שאנחנו פונים אל איש מקצוע זה או אחר ומפקידים בידיו את העבודה.
מי הוא אינסטלטור?
 
ננסה ללמוד איך למצוא אינסטלטור מקצועי שיוכל לתת לנו מענה מדויק לצרכים שלנו.
  • אינסטלטור עם המלצות –כמו בכל דבר גם כאן תהיה חוות הדעת של לקוחות- האינדיקציה הטובה ביותר בדבר המקצועיות והמיומנות של האינסטלטור. כאשר הלקוחות מספרים לנו על עבודה איכותית וטובה הכוללת אחריות על העבודה – הרי שנוכל לסמוך על איש המקצוע אותו בחרנו.
  • אינסטלטור זמין –אינסטלטור שמבטיח זמינות גבוהה בכל שעה ביממה הוא אינסטלטור שכדאי לנו לפנות אליו כי כך נוכל לקבל מענה מידי לבעיה שלנו.
  • אינסטלטור מנוסה –חשוב לבדוק האם מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון. מומלץ לברר כמה שנות ניסיון יש לו בתחום כי זה מה שייתן לנו את המידע בדבר המומחיות בפתרון סוגים שונים של תקלות.
אינסטלציה מתקדמת – השירות הטוב ביותר בתחום האינסטלציה
החלפת צנרת מים, החלפת קו ביוב, החלפת צנרת ביוב, החלפת צנרת בדירה וכל מה שכרוך בתחום האינסטלציה – זה רק אצל המומחים של 'אינסטלציה מתקדמת'!
 
זקוקים לשירות של החלפת צנרת מים, החלפת קו ביוב או כל שירות אינסטלציה אחר? פנו אל המומחים ותיהנו משירות מושלם! 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה