שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    החלפת אינטרפוץ

בבתים רבים מותקנים ברזי אינטרפוץ המותקנים בדרך כלל בתוך קירות האמבטיה. הברז חבוי בתוך הקיר בנישה ייעודית, וכדי להפעילו יש להשתמש בידית החיצונית. במנגנון האינטרפוץ יש גומיות ופלסטיק ואלה עלולים להיסדק עם הזמן, כאשר המנגנון של הברז עלול גם להישבר כתוצאה מהפעלת כוח בלתי סביר או משימוש תכוף לאורך זמן. בכל בעיה המחייבת החלפת אינטרפוץ יש לקרוא רק לאינסטלטור מקצועי ומיומן המתמחה בעבודות שרברבות ומציע עבודה עם אחריות.

ברז מיקסר אסתטי ופופולרי
ברזי אינטרפוץ נחשבים לפופולריים ביותר, בגלל המראה האסתטי שלהם ובשל נוחות התפעול. ברז אינטרפוץ, הנקרא גם ברז מיקסר, מהווה פתרון מושלם לעיצוב אלגנטי ויוקרתי של חדרי רחצה ושל מקלחונים, משום שהמנגנון של הברז חבוי בתוך הקיר ונסתר מהעין. בנוסף, הברז מציע שליטה מלאה על טמפרטורת המים וקל ונוח לתפעל את הידית כדי לווסת את עוצמת הזרם ולקבוע את טמפרטורת המים הרצויה למקלחת. עם זאת, כאשר יש לבצע החלפת אינטרפוץ – יש לקרוא לאינסטלטור מקצועי ומנוסה.

בברזי אינטרפוץ רבים קיים מנגנון העשוי מפלסטיק, ועם הזמן החומר מתכלה או נסדק. במקרים אלה יש לבצע החלפת אינטרפוץ באמצעות הוצאת המנגנון מהקיר והתקנת מנגנון חדש ואיכותי. מאחר שהמנגנון חבוי בקיר, קשה לאמוד מתי יש להחליפו, לכן רצוי להקדים תרופה למחלה ולהזמין חברת שרברבות המתמחה בין היתר גם בבעיות כמו תיקון פיצוץ צינור מים, איתור נזילות ותיקונן, החלפת צנרת, פתיחת סתימות ועוד.

אינטרפוץ 3 או 4
בעת החלפת אינטרפוץ יש לבדוק האם הברז הקיים הוא מסוג 3 או 4. כאשר יש במקלחת גם ברז יציאה למילוי דליים, יש להתקין אינטרפוץ 4 הכולל ארבעה פתחים: שתי כניסות למים חמים וקרים ושתי יציאות, אחת לברז דלי והאחרת לראש המקלחת. אגב, אם אתם סובלים מבעיה המחייבת תיקון פיצוץ צינור מים ועל השרברב לקדוח בקיר, אפשר לנצל את ההזדמנות ולהחליף ברזים רגילים לברזי אינטרפוץ. כך תוכלו לשדרג את המקלחון ואת האמבטיה וליהנות מברזים מתקדמים יותר החבויים מהעין ומשדרגים את המראה הכללי בחדר הרחצה. כיום ישנם בשוק ברזי אינטרפוץ בשלל עיצובים וגוונים מרהיבים וייחודיים, שיכולים להתאים לכל קו עיצובי.

 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה