שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    גילוי מקור רטיבות

יום אחד זה קורה, כתם רטיבות גדול וכהה מתחיל להתפשט על קיר הסלון מבלי סיבה נראית לעין. אתם מנסים לייבש אותו, לצבוע עליו שכבה חדשה, אבל שום דבר לא עוזר, כמו בשיר הידוע של דוד אבידן 'הכתם נשאר על הקיר'.

גילוי מקור של רטיבות זו משימה פחות טריוויאלית ממה שניתן אולי לחשוב. הרטיבות יכולה לנבוע ממקור חיצוני, כמו סדק בחיבורים בין גג המבנה לקירות החיצוניים שבימי גשם עלול לספוג מים שמחלחלים באיטיות עד שהם צצים בדמות הכתם המכוער בסלון; הרטיבות יכולה לנבוע מנזילה זעירה של קו מים פנימי שמוצאת את דרכה דווקא אל הסלון. עכשיו, לכו חפשו.

יש דליפות שרק מומחה יאתר    
נזילת מים זעירה בצינור פנימי היא אחד המצבים הכי מורכבים שאינסטלטור יכול להתמודד איתם. זה קצת אירוני, כי מבחינת ממדי מקור הבעיה, אנחנו מדברים על נזילה מיקרוסקופית שלולא הכתם לא היינו מודעים לה. אבל איתור נזילה כזו דומה לחיפוש אחר מחט בערימת שחת. או במקרה שלנו בהזמנת בולדוזר שיפרק ויזיז את כל ערימת השחת רק בשביל לחשוף את המחט. כן, במטרה לגילוי מקור רטיבות נהגו אינסטלטורים לחשוף את הצינור כדי לגלות את הדליפה. או במילים אחרות לשבור את הקיר. 

כמו שהבנתם, האתגר הגדול הוא בגילוי מקור הרטיבות. מרגע שהבנו איפה הבעיה אפשר לטפל בה באופן כירורגי. כאן נכנסים לפעולה המומחים של אינסטלציה מתקדמת שמצוידים בציוד חדיש לאיתור דליפות נסתרות. למעשה, המומחה מפעיל סוג של מכ"ם לגילוי מקור הרטיבות ומיקומה המדויק של הדליפה.

לתקן את הצינור מבפנים
מרגע גילוי מקור הרטיבות, אפשר לגשת לטפל בבעיה. גם כאן המומחים של אינסטלציה מתקדמת יפתיעו אתכם לטובה. הריסת קירות אינה בהכרח הכרחית. לעיתים ניתן להתמודד אפילו עם החלפת צנרת בדירה שלמה כמעט בלי  הריסת קירות. מבחינת המומחים של אינסטלציה מתקדמת כשמדובר בטיפול בנזילה פנימית זעירה, הריסה אינה עומדת על הפרק. החברה מפעילה ציוד 'אל הרס' מיוחד הכולל מערכת לפרוסקופית שמאפשרת לאינסטלטור המומחה לתקן הצינור בשלט רחוק.  

מגוון רחב של שירותי אינסטלציה מתקדמים
גילוי מקור רטיבות הוא רק שירות מתקדם אחד שאינסטלציה מתקדמת מבצעת עבור לקוחותיה. החברה מציעה מגוון רחב של שירותי אינסטלציה מתקדמים כמו הסרה של שורשים מהביוב, תכנון והנחה של קווי ביוב ומים או החלפת צנרת בדירה שלמה. כל העובדים של אינסטלציה מתקדמת הם אינסטלטורים מוסמכים ובאופן נדיר החברה מספקת אחריות על עבודות מתקדמות כמו הסרת שורשים והחלפת צנרת. בנוסף, אינסטלציה מתקדמת מפעילה מוקד חירום אינסטלציה מיוחד שמעניק מענה מיידי מהיר לבעיות כמו פיצוצים בצנרת, סתימות והצפות, 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע.

למידע נוסף על שירותי אינסטלציה מתקדמת או הזמנת אינסטלטור חירום: 072-33-80-621
 
 
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה