שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    בדיקת צנרת

כולנו חוששים מהיום הזה שבו נראה את המים מטפטפים, את השטיח נרטב או את חדר האמבטיה מוצף, ומקווים שלעולם לא נתמודד עם זה. אבל גם הצנרת בכל בית, גם החדשה והמתקדמת ביותר, סובלת מבלאי. ממש כמו כל דבר אחר שיש לכם - משתמשים בזה? מן הסתם זה יתבלה. אבל ממש כמו שאתם לא מחכים שהרכב שלכם ישבוק חיים ואתם שולחים אותו לבדיקה תקופתית במוסך, כך גם בדיקת צנרת תקופתית יכולה למנוע מצבי ביש.

אחת הבעיות המלחיצות ביותר היא פיצוץ בצנרת. אתם עוברים ליד אחד הקירות בבית ורואים פתאום נקודה קטנה וחומה שלא יורדת. זה לא סתם כתם, זו נזילת מים. במצב הזה אתם חייבים להזמין איש מקצוע שיערוך בדיקת צנרת. זכרו, זיהוי נכון ומהיר של מקור הרטיבות ימנע מצב שבו אתם צריכים מגפיים כדי ללכת בסלון ביתכם.

אם בעבר בדיקת צנרת במצב של פיצוץ היה צריך לעשות על ידי שבירת אריחי הקירות או את המרצפות, היום ישנן מצלמות תרמיות ומכשור מתקדם נוסף שבעזרתו ניתן לזהות בדיוק היכן התקלה ו"לפתוח" את הקיר בנקודה המדויקת מבלי לגרום לבלגן מיותר. וכך ממש כמעט לא משנה אם אתם צריכים תיקון ברז או תיקון של פיצוץ בצנרת, העבודה נעשית במהירות, ביעילות, במקצועיות ועם מינימום טרחה מבחינתכם. 

עשו לכם כלל בכל בעיית אינסטלציה - אל תדחו את הטיפול ופנו לאינסטלטור כמה שיותר מהר, גם אם אתם צריכים רק תיקון ברז. רטיבות קלה שאתם רואים על הקיר ולא מייחסים לכך חשיבות או אומרים לעצמכם "מחר, בשבוע הבא, אחר כך", יכולה לסמן בעיה הרבה יותר גדולה. סדק קטן בצינור יכול במהירות להפוך לצינור מפוצץ. וכשזה מתפוצץ זה תמיד קורה בזמן הגרוע ביותר עבורכם.

כשאתם מחפשים אינסטלטור מקצועי ומיומן שמשתמש במכשור מתקדם ומאתר את הבעיות באופן המדויק ביותר, מומלץ במיוחד לפנות לאינסטלציה מתקדמת. בחברה מעניקים את כל סוגי התיקונים והשיפוצים תחת קורת גג אחת. תיקון נזקי צנרת, תיקון מערכות סולאריות, תיקון מערכות ביוב, טיפול בבעיות לחץ מים, תיקון מערכות כיבוי אש, שיפוץ חדרי אמבטיה, פתיחת סתימות מורכבות ועוד. צוות החברה מחכה לשיחתכם, שבה תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ותנאי תשלום נוחים, אך מעל הכול - טיפול מהטובים ביותר בתחום.
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה