שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    איתור נזילות

זה עשוי לתפוס כל בעל או בעלת בית לא מוכנים. ביום בהיר אחד מגלים נקודת רטיבות על אחד מקירות הבית והמשמעות של הדבר הזה היא כי אחד הצינורות נפגע או ניזוק ונזילת המים היא עובדה מוגמרת. כמו כן במקרים היותר קשים הם המקרים בהם הצינור מתפוצץ בבת אחת ודליפת המים היא משמעותית ועשיה להוביל להצפה של ממש. בשני המקרים הללו החשיבות של איתור אותה הנזילה וכמו כן תיקונה באופן מידי היא קריטית.

מה היא המשמעות של דליפת מים? איך יודעים לאתר את מקור הנזילה בצורה המהירה ביותר? מה הם היקפי הנזקים אשר עלולים להיגרם כתוצאה מנזילת מים? איך יודעים לבחור את חברת האינסטלציה הטובה ביותר?

אחת הבעיות המרכזיות והחשובות ביותר היא כאמור אותו איתור נזילות. לא פעם הנזילה היא בתוך הקירות או מתחת למרצפות. למים יש תכונה שהם נעים במקומות שמתאפשר להם ומפלסים לעצמם את הדרך הנוחה ביותר. לפיכך לעיתים עין לא מקצועית אינה יכולה לדעת מה היא נקודת המוצא של הנזילה. איתור נזילות צריך להיות מדויק ובטוח.

ישנם טכניקות שונות לטובת איתור נזילות אולם אין ספק כי הטכניקה המעולה והמתקדמת ביותר היא מצלמה טרמית אשר יודעת לאתר באופן המדויק ביותר את מקור הנזילה. כמו כן לאחר איתורה באינסטלציה מתקדמת יעשו שימוש בכל האמצעים המתקדמים ביותר על מנת לתקן את אותה הנזילה ולהבטיח כי חלקי החילוף הם מהטובים ביותר הקיימים בשוק.

איתור נזילת מים? למה דווקא אינסטלציה מתקדמת?
לקוחות נאמנים ומרוצים לעולם אינם טועים. לאינסטלציה מתקדמת ישנם הרבה מאוד לקוחות מכל רחבי הארץ אשר ביניהם ניתן למצוא חברות גדולות, גופים פרטיים, וועדי עובדים ועוד. למעלה משלושים שנות וותק וניסיון וכמו כן הרבה מאוד ידע שנרכש עם השנים. איתור נזילת מים ושאר התיקונים יעשו לאחר הסבר מפורט של התקלה ואופן תיקונה באמינות ובמקצועיות.

איתור רטיבות? מה עוד באינסטלציה מתקדמת?
מגוון שירותי תיקונים כמו פתיחת סתימות ביוב, איתור רטיבות, החלפה ותיקון מערכות סולאריות, טיפול במשאבות, תיקון מערכות כיבוי אש, הגברת לחץ מים ועוד. אחריות מלאה על כל סוגי התיקונים.

 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה