שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    איתור נזילות מים

מה היא הדרך המקצועית ביותר לטובת איתור נזילות מים? מה הם הנזקים העתידיים העשויים להיגרם כתוצאה מדליפה של מים? מה הם השירותים אשר מציעים באינסטלציה מתקדמת? למה לבחור בחברה זו?

זה יכול לקרות בלילה או ביום, זה יכול לתפוס אתכם בדיוק ברגע בו אתם הכי ממהרים לצאת את הבית, זה יכול בכלל להתגלות על ידי השכנים. נזילות מים ודליפות קורות חדשות לבקרים והמכנה המשותף של כולם הוא שהם משבשים לגמרי את שגרת החיים. נזילת מים היא אחת מאותן תקלות אשר לא ניתן לדחות את תיקונה למועד מאוחר יותר או להמשיך להתנהל לצד התקלה. נזילת מים שלא מטופלת בזמן כראוי ובצורה היסודית ביותר עלולה להוביל לנזקים כבדים מאוד.

חשוב מאוד לדעת כי הדרך החכמה והנכונה ביותר היא לטפל מראש בצנרת המים ולהחליפה אחת לכמה שנים באופן יזום. פעולה זו כאמור עשויה לחסוך הרבה מאוד כסף. את הנזקים אשר נגרמים לרכוש או לקירות הבית וכמו כן נזקים בריאותיים כתוצאה מעובש שמצטבר על הקירות ניתן למנוע מראש.

איתור נזילות מים זה עניין למקצוענים בלבד. המים מטבעם עשויים לנזול במקום אחד ולהתגלות במקום אחר המרוחק מאוד ממקור הנזילה. הניסיון במקרים אלו הוא כאמור מכריע אולם עם זאת הדרך המקצועית ביותר לטובת איתור נזילות מים היא לעשות שימוש במצלמות טרמיות אשר יודעות לאבחן את הנזילה בצורה המדויקת ביותר.

איתור נזילות ביוב? פנו אל הטובים ביותר!
מזילה ממערכת הביוב היא כאמור גורמת גם לנזק סביבתי ולנזק תברואתי. על כן חושב לדעת ולטפל בכך בצורה המקצועית והמהירה ביותר. איתור נזילות ביוב זו המומחיות של אינסטלציה מתקדמת. לטובת בעניין יגיע עד אליכם המומחה של אינסטלציה מתקדמת לטיפול בתקלות ביוב ויעשה שימוש באמצעים המתקדמים ביותר.

בדיקת צנרת? לא רק!
אינסטלציה מתקדמת גאה בהרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר זכו לאורך יותר מ-15 שנים בשירות איכותי ביותר לטובת שביעות רצון מלאה של הלקוח. בין השאר בדיקת צנרת, ייעוץ והכוונה, שירות חרום לאורך כל שעות היממה ומחירים הוגנים.
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה