שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    איתור נזילה בתקרה


לילה. אתם שקועים בשינה מתוקה ופתאום אתם חשים טיפת מים על המצח. הזהו חלום או מציאות? לא ממש ברור לכם. אתם משפשפים עיניים ומנסים להחליט אם אתם בעיצומו של חלום או שמדובר במשהו אמתי ופתאום – שוב... טיפה גדולה זולגת עליכם. עכשיו אין לכם ספק יותר. מישהו מתיז עליכם מים. מי זה שחומד לכם לצון בעיצומו של ליל? אין ברירה... אתם קמים מדליקים את האור ומגלים כי – התקרה בוכה! טיפות של מים זולגות לאיטן מהתקרה אל מרכז החדר. מהיכן מגיעים המים הללו? מה אמורים לעשות במקרה כזה? 
 
איתור נזילה בתקרה – כדי לבדוק מאיפה זה נופל עלינו
לפני הכול אנחנו חייבים לברר מה בעצם קרה פה. מה גרם לנזילה ועל פי זה להחליט מה מוטל עלינו לעשות לשם כך. 
כאשר אנחנו פונים אל חברת אינסטלציה המצוידת במכשור מתקדם – אנחנו יכולים להיות רגועים כי תוך זמן קצר נוכל לדעת בבירור מה הבעיה ומה גרם לה. המכשור הקיים היום בשירות האינסטלציה מעניק לנו יכולות שלא היו לנו עד לא מזמן. אם בעבר כל תקלה וכל נזילה במערכת האינסטלציה דרשו הרס של המבנה, הקיר או הרצפה בכדי לאתר את הגורם הרי שכיום -  איתור נזילה בתקרה, בקיר או בקווי הביוב נעשים באמצעים דיגיטליים מתקדמים של מצלמות תרמיות משוכללות ואלו מאפשרים להצביע במדויק על הנקודה הבעייתית. איתור נזילה בתקרה או בכל מקום אחר כבר יקדם אותנו באופן משמעותי לעבר הפתרון.
 
איתור נזילות במצלמה – חוסך כסף, זמן והרבה כאב ראש
האפשרות שקיימת היום ומציעה איתור נזילות מים במצלמה טרמית- חוסכת לנו בהרבה מישורים ומקלה עלינו את החיים.
  • חיסכון בזמן – אם בעבר בעת תקלה או נזילה היה עלינו לקחת נשימה עמוקה ולקוות כי האינסטלטור יצליח לאתר את התקלה בקלות ובמהירות הרי שהיום בהצצה קלה באמצעות המצלמה התרמית ניתן לדעת בבירור מה התיקון הנדרש.
  • חיסכון בכסף – הבלגן וההרס שנוצרו בעקבות איתור הסתימה דרשו תיקון ושיפוץ ולעיתים בסדר גודל נרחב ביותר. אלו כמובן עולים הרבה כסף. איתור נזילות מים במצלמה טרמית חוסכת את כל זה.
  • פחות כאב ראש – האיתור המדויק באמצעות ציוד של איתור נזילות במצלמה חוסך לנו את הבלגן ואת היציאה משגרת החיים בעקבות הרמת המרצפות או הקידוח בקירות. בדיקת צינור ביוב או איתור נזילה בתקרה נעשה באופן מהיר יעיל ונקי. לא תמצאו גרגר אבק אחד בעקבות הבדיקה שנעשית לצורך איתור הנזילה.
     
אינסטלציה מתקדמת – הדרך המהירה ביותר לפתרון תקלות אינסטלציה
כאשר אתם מגלים בעיה במערכת הביוב או האינסטלציה – מהרו ופנו אל 'אינסטלציה מתקדמת'. בדיקת צינור ביוב ואיתור נזילות בכל מקום בו ישנה נזילה – עם הציוד המתקדם של החברה – יעניקו לכם מענה מושלם ומהיר ביותר. בלי בלגן, בלי הרס ובלי כאב ראש.
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה