שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    אינסטלטור מקצועי

איך בוחרים אינסטלטור מקצועי? על מה צריך להקפיד ולמה כדאי לשים לב? על השאלה העתיקה הזו ניסינו לענות במאמר זה ולשם כך נעזרנו במומחים של חברת 'אינסטלציה מתקדמת' שנחשבת לכתובת המתבקשת והמובילה עבור מי שמחפש אינסטלטור בצפון הארץ. החכמה היא להקדים תרופה למכה ולאמץ לכם אינסטלטור או חברת אינסטלציה שאתם סומכים עליה. כמו שיש לכם רופא משפחה קבוע, קצב שאתם סומכים אליו או מעצב שיער שבחיים לא תחליפו. אותו דבר, רק עם אינסטלטור. במקרה של אינסטלטור, העיקרון הזה קל להבנה אבל קשה לביצוע.

מטבען של בעיות בצנרת, הן צצות במועד הכי פחות נוח. כשיש לכם פיצוץ בצינור אין לכם זמן לעשות סקר שוק, אתם מתקשרים למי שפנוי עכשיו. במידה ויש בעיה סובלת דיחוי תבחרו בקפידה, אבל אם המצב לא סובל דיחוי אתם יכולים לסמן לכם את הקריטריון הראשון.

זמינות
חלק מהעניין עם אינסטלטור זה שהוא יהיה שם בשבילך כשצריך. בגשם, בלילה, בחג ובמועד. מחויבות מסוג כזו, אינסטלטור עצמאי יתקשה לספק. אבל יש מספר מצומצם של חברות אינסטלציה, כמו למשל  אינסטלציה מתקדמת, שמחזיקות מוקד חירום ומערך הכולל אינסטלטור מקצועי בכוננות לקריאה מיידית – 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע.

אמינות
יושרה זה עניין בסיסי שמצפים למצוא אצל כל נותן שירות. זו לא תמיד המציאות בשטח, גם כשזה מגיע לאינסטלטורים, ראינו את זה היטב בתכנית 'יצאת צדיק'. איך בודקים יושרה של אינסטלטור? זה לא תמיד פשוט ולעיתים יש נפילות. אבל בדרך כלל אינסטלטור ישר, כמו גם אינסטלטור בעייתי ישאירו עקבות ברשת. לא חסרים פורומים ודפי פייסבוק שמפרסמים ביקורות על אינסטלטורים טובים ואזהרות על אינסטלטורים בעייתיים. 

ורסטיליות
אתם רוצים אינסטלטור שידע להתמודד עם כל סיטואציה: סתימות, פיצוצי מים, תיקון ברזים וכלים סניטריים, איתור נזילות, החלפת צנרת והתקנות דודים. איך תקבלו בדיוק את האינסטלטור המומחה? גם כאן חברות ותיקות שיש בהם יותר מאינסטלטור מקצועי אחד יספקו את המענה הזה. בדרך כלל כאשר יש מקבץ של כמה אנשי מקצוע מיומנים, הידע הארגוני יכלול מענה מקצועי לכל סיטואציה. 

חדשנות
יש הרבה גישות באינסטלציה ולפעמים יותר מדרך מקצועית אחת לגשת לכל בעיה. אבל יש דרכים נקיות ויש דרכים שגורמות לכלוך והרס סביבתי. לכן מומלץ לבחור באינסטלטור שמשתמש בציוד אל-הרס כמו מצלמה תרמית לגילוי נזילות שמאפשרת עבודה נקייה בטכניקה לפרוסקופית בלי צורך לפתוח פתחים בקירות.

משימות מיוחדות
יש משימות ייחודיות שרק אינסטלטורים מעטים יודעים וערוכים לבצע. למשל, הסרת שורשים מהביוב, תופעה שהפכה לסוג של 'מכת מדינה' ושרק כמה חברות אינסטלציה מובילות, כמו 'אינסטלציה מתקדמת' מפעילות את הציוד הייעודי הדרוש למשימה, או איתור נזילות סמויות באמצעות מצלמה תרמית לאיתור נזילות. 

למידע נוסף על שירותי אינסטלציה מתקדמת: 072-33-80-621
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה