שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
 
אינסטלטור מקצועי  
 
סתימות בצנרת  
 
תיקון צנרת ביוב  
 
חיתוך שורשים בביוב  
 
מצלמה לאיתור נזילות מים  
 
תיקון אינסטלציה  
 
גילוי מקור רטיבות  
 
חידוש צנרת ביוב  
 
טיפול בשורשים בביוב  
 
שירותי אינסטלציה בחיפה  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-531
או מלאו פרטיכם:

    אינסטלטור בצפון

כל מי שנתקל אי פעם בבעיות אינסטלציה יודע כי הן משבשות חיים מוכרות. לרוב בעיות אינסטלציה קורות באופן פתאומי ומאלצות את בעל הבית או כל מי שמתגורר באותו הבית לקחת יום חופש, לבטל תכניות ולשנות את אורח החיים המתוכנן. אולם לא בהכרח זה אמור להיות כך. ניתן לצמצם באופן משמעותי ביותר את תקלות השבר הפתאומיות. כל מה שנדרש הוא קבלת ייעוץ והכוונה מקצועית וטיפול מונע מבעוד מועד.

מה היא מידת החשיבות של טיפול נכון ויעיל בתקלות אינסטלציה? איך בוחרים את האינסטלטור האיכותי ביותר? איל סוגי תקלות יודעים לתקן באינסטלציה מתקדמת? מה היא רמת השירות המוצעת באינסטלציה מתקדמת?

אינסטלטור בצפון ידע לשים את האצבע ולזהות כשלים כאלו ואחרים. החלפה של צנרת או טיפול בגומיות או מרכיבים כאלו ואחרים באופן יזום ימנעו כאמור הרבה מאוד עוגמת נפש וכמו כן יחסכו לבעל הבית הרבה מאוד הוצאות כספיות מיותרות. שכן פיצוץ בצינור מים עשוי להוביל להצפה ומשם לנזקים כבדים ומשמעותיים ביותר לרכוש, מה שיגרום להפסדים רבים.

אינסטלטור בצפון, אינסטלציה מתקדמת, יגיע עד אליכם עם כל הציוד המשוכלל ביותר לטובת איתור מקצועי ומהיר של התקלה. לא פעם נזילות ודליפות מים מתרחשות עמוק בתוך הקירות ומתחת למרצפות  ועל כן החשיבות של הדיאגנוזה המדויקת היא חשובה ביותר. כמו כן אינסטלטור בצפון של אינסטלציה מתקדמת יתקן את התקלה בעזרת המכשור המעולה והמתקדם ביותר.

שירותי אינסטלטור 24 שעות? רק באינסטלציה מתקדמת!
כאשר מגלים נזילה, סתימה או כל תקלה אחרת בכל אחת מהמערכות חשוב מאוד לדעת ולטפל בה מהר ככל הניתן על מנת למנוע עוד נזק לאותו הבית וכמו כן לשכנים. אינסטלציה מתקדמת מציעה שירותי אינסטלטור 24 שעות לטובת שביעות רצונם של הלקוחות.

אינסטלטור מומלץ? חפשו את אינסטלציה מתקדמת!
אינסטלציה מתקדמת רכשה ניסיון של למעלה משלושים שנים בתיקון מערכות אינסטלציה. לחברה זו מוניטין רב וכמו כן הרבה מאוד לקוחות נאמנים ומרוצים ההולכים יד ביד עם החברה לאורך שנים רבות. אינסטלטור מומלץ, אחראי ומקצועי. 

 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-531
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים   
שיפוץ צנרת    פתיחת סתימות    חידוש צנרת    איתור נזילות    איתור נזילות מים    פותח סתימות ביוב    רטיבות בקיר פנימי    החלפת אינטרפוץ    פתיחת סתימה באסלה    תיקון צנרת בבית משותף    בדיקת צנרת    מערכות אינסטלציה    תיקון אינסטלציה    תיקוני אינסטלציה    תיקון פיצוץ צינור מים    תיקון ביוב    החלפת צנרת ביוב    פיצוץ מים    צנרת מים ביתית    אינסטלטור מקצועי    סתימות בצנרת    תיקון צנרת ביוב    חיתוך שורשים בביוב    מצלמה לאיתור נזילות מים    תיקון אינסטלציה    גילוי מקור רטיבות    חידוש צנרת ביוב    טיפול בשורשים בביוב    שירותי אינסטלציה בחיפה