שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-621
או מלאו פרטיכם:

    תיקון צנרת


תיקון צנרת בשנות האלפיים...
ישנו פתגם מוכר הטוען כי חוץ מהאינסטלטור כולנו זקוקים לאינסטלטור. כלומר -  תיקון צנרת ועבודות אינסטלציה נדרשות בכל בית וכל אחד עשוי למצוא את עצמו מזעיק את האינסטלטור במקרים שונים של תקלות הדורשים תיקון צנרת, תיקון ביוב, תיקון נזילות, תיקון פנים צנרת ועוד שלל תופעות ובעיות שמערכת האינסטלציה המודרנית מציבה לפתחינו.

תיקון צנרת מה שהיה הוא לא מה שיהיה...
עבודות האינסטלציה של היום כבר אינן נראות כלל כמו בעבר. הציוד אשר בהם היה האינסטלטור מצויד עד לא מזמן כבר הפך להיות למיושן וכמעט לא שימושי כאשר ציוד מתקדם ומשוכלל הרבה יותר מחליף את ארגז הכלים של האינסטלטור המודרני.

מאתרים את מקור הבעיה
לא משנה מהי התקלה והיכן. גם כאשר מדובר בתקלה ביתית בצנרת שנסדקה ודולפת וגם כאשר מדובר בסתימה במערכת הביוב המרכזית כאשר שורשים חדרו אל תוך הצנרת ולא ממש ברור היכן המוקד הבעיתי. בכל מקרה כזה ניתן לאתר בקלות ובמהירות את הנקודה הדורשת תיקון באמצעים משוכללים הנמצאים כיום בשימוש האינסטלציה. מדובר במצלמות תרמיות משוכללות המסוגלות לתת לנו מידע על כל מה שמתחולל בתוככי הצנרת מבלי שיהיה צורך לחפור ולחפש מבחוץ את הנקודה הדורשת טיפול. למעשה מדובר בחיסכון משמעותי של זמן וגם כסף.

מתקנים את הבעיה
גם הטיפול בבעיות אינסטלציה נעשה היום באופן שונה לגמרי מכל מה שידענו עד היום. קיים ציוד מתקדם המאפשר לנו לתקן צנרת סדוקה או שבורה גם מבלי שיהיה צורך להוציא או לפרק את הצנרת התקולה. ישנה אפשרות להשחיל אל תוך הצנרת הבעייתית צינור חדש באותו קוטר והוא יחליף את זה התקול. ניתן גם להדביק את הסדקים באופן כזה כאשר המים יוכלו להמשיך לזרום כבתחילה וזאת מבלי לפרק או להרוס קירות או רצפות בבית.

גם כאשר מדובר בתיקוני ביוב מחוץ לבית הכוללים חיתוך שורשים שחדרו פנימה אל מערכת האינסטלציה – אין צורך בפתיחת כל הצנרת. די להשתמש בדיזה המסוגלת לפנות את כל מעברי המים בפנים כאשר בפעולה קצרה וממוקדת – הצינור משתחרר ונפתח לגמרי.

אינסטלציה מתקדמת – תיקוני הביוב כבר לא מלחיצים...
אז אם בעבר כל תקלה במערכת הביוב או בצנרת הביתית הצליחו להלחיץ אותנו כהוגן כי ידענו במה זה כרוך ומה צפוי לנו בהמשך – הרי שכיום אנחנו יודעים כי כל הבעיות הללו כבר ממש לא מאיימות והן ניתנות לפתרון פשוט וקל מבלי לעורר מהומות וליצור הרס בכל הסביבה.

החברה לאינסטלציה מתקדמת מציעה - תיקון ביוב, תיקון נזילות, תיקון פנים צנרת וכל שאר התיקונים הנדרשים במערכת האינסטלציה שלנו וזאת בצורה הכי ידידותית ונעימה. תיקונים ממוקדים הנעשים בחלקים הפנימיים של הצנרת מבלי לקדוח ומבלי לפתוח.

סובלים מנזילה? סתימה בשירותים או במקלחת? ריח רע עולה מהכיורים? אל תהססו! פנו אל החברה לאינסטלציה מתקדמת. לא תאמינו כמה קל לפתור היום את כל הבעיות! 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-621
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים