שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-621
או מלאו פרטיכם:

    פתיחת סתימות

ממה נוצרות סתימות כאלו ואחרות? מה היא המשמעות של סתימות? איך ניתן למנוע את הסתימה הבאה? מה הם האמצעים איתם עושים שימוש לטובת פתיחתה של סתימה כזו או אחרת באינסטלציה מתקדמת?

לרוב יודעים משתמשי השירותים בבית או בכל מקום אחר כי אסור להשליך מגבונים, שקיות או כל מיני סוגים אחרים של פסולת אל האסלה מאחר וזה גורם לסתימה. אולם עם זאת עדיין בהרבה מאוד מקרים נוצרת סתימה כזו או אחרת מסיבות שונות ורבות אחרות.

כמו כן לעיתים סתימה והצפה של הביוב בבית עשויה להיווצר כתוצאה מהתנהלות לא נכונה של השנים או כתוצאה מהמבנה של מערכות האינסטלציה בבניין. הדרך הטובה ביותר למנוע את הסתימות הללו או לטפל בהן כראוי היא על ידי התקשרות עם טובי האינסטלטורים והמומחים לשחרור סתימות.

כאשר הביוב עולה על גדותיו זה יוצר אי נעימות רבה. משבש לגמרי את איכות החיים ואת התכנון לאותו היום ולעיתים לימים רבים נוספים. את כל זה ניתן כאמור לנסות ולמנוע מבעוד מועד. טיפול מונע ובדיקה של מערכות הניקוז והביוב יכולה כאמור חסוך כסף רב כתוצאה מכל מיני נזקי ביוב סתום.

פתיחת סתימות מצריכה כאמור הרבה מאוד ידע וניסיון. כמו כן הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה גם על תחום זה. לאינסטלציה מתקדמת יש את כל האמצעים על מנת לפתוח סתימות מהפשוטות ביותר ועד למורכבות ביותר.

פתיחת סתימת ביוב? אינסטלציה מתקדמת למענכם!
אינסטלציה מתקדמת מעניקה שירותי פתיחת סתימת ביוב כבר למעלה משלושים שנים. לאורך השנים הצטרפו אל מעגל הלקוחות הנאמנים של אינסטלציה מתקדמת הרבה מאוד לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. באינסטלציה מתקדמת הדגש הוא על מתן שירות אדיב ואיכותי תוך התחשבות בצרכים של כל לקוח ולקוח. כמו כן שירותי חירום לאורך כל שעות היממה.

פתיחת סתימות בלחץ מים? אילו עוד שירותים באינסטלציה מתקדמת? מבחר גדול ומרשים של יכולות מקצועיות וביניהם פתיחת סתימות בלחץ מים. כמו כן שירותי התקנת כלים סניטריים, שירותי שיפוץ מקלחות ואמבטיות, שירותי החלפת צנרות מים ועוד. 

 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-621
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים