שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-621
או מלאו פרטיכם:

    פותח סתימות ביוב

העבודה של אינסטלטור הינה לרוב רחוקה מאוד מלהיות נעימה. יתר על כן, ביצוע רוב העבודות הקשורות לעניין דורש עמידות בפני אינספור דברים בלתי נעימים ואף דוחים. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לעניין – פותח סתימות ביוב. מדובר במשימה נפוצה ביותר בתחום, מה שאינו מפריע לה להיות גם אחת הדוחות ביותר והבלתי רצויות בקרב רוב האנשים. עם זאת, עבודת פותח סתימות ברמה גבוהה מאפשרת לשכוח לשנים ארוכות את בעיית הביוב ולא לסבול מהריח האופייני. ביוב סתום הוא בעיה שההשלכות שלה מתבטאות בכל הבית, משום שהביוב שלא הובל כראוי מהבניין יכול למצוא "יציאה" בכל חור של הצנרת, לכן תמיד כדאי לא לחכות עד שהבעיה תגיע אליכם.
 
מאפיינים של שירותי פותח סתימות ברמה גבוהה
 
לכאורה, כל העבודה של אינסטלטור באופן כללי, והמשימה של פותח סתימות ביוב באופן ספציפי עושה רושם של בלתי נעימה במיוחד, אך גם בלתי מורכבת. בפועל, על מנת לבצע את העבודה בצורה נכונה, נדרשת ראייה מערכתית של כל ההיבטים השונים של הצנרת בבית, יכולת למצוא את המקור האמיתי של הבעיה ולפתור אותה בצורה שתבטיח שהיא כבר לא תחזור על עצמה. להשגת מטרה זו נדרש מומחה ברמה הגבוהה ביותר. מומלץ שלא לנסות לחסוך ובהחלט לא לעשות קיצורי דרך בשלבים אלה, משום שזוהי הדרך הישירה להחמרה של המצב עד להרס מוחלט של המערכת כולה. פתרון מצב של ביוב סתום בזמן הנכון ובדרך המתאימה ביותר יבטיחו יותר רוגע בעתיד הקרוב והרחוק כאחד.
 
מתי צריך לפנות לסיוע מקצועי?
 
כמו המון בעיות אחרות בתחום, לא תמיד ניתן להבין מהו הרגע המתאים לפנות לטיפול של פותח סתימות ביוב. פעמים רבות מדובר בתהליך הדרגתי שהולך ומסתבך עם הזמן. פותח סתימות מנוסה מאינסטלציה מתקדמת יאפשר לכם לשכוח לשנים ארוכות את הבעיה של ביוב סתום. המיומנויות הגבוהות, בשילוב עם שירות בלתי מתפשר בכל שעות היום והלילה מעניקים את התוצאה הטובה ביותר, שהיא אפשרות להיות רגועים בנוגע למצב של הביוב לאורך זמן רב.
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-621
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים