שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-621
או מלאו פרטיכם:

    החלפת צנרת ביוב

אף אחד לא רוצה להגיע לזה, מעטים הם אלו שבכלל מוכנים להתעסק בזה, אך לפעמים אין ברירה וחייבים להתמודד עם זה - החלפת צנרת ביוב. בעיות אינסטלציה הן דבר שגורם לכאב ראש גדול במיוחד, מכיוון שכל בעיה קטנה יכולה להשפיע על איכות החיים באופן משמעותי, אך לבעיות הקשורות בביוב לכאב הראש מתלווה ריח רע וחריף של סירחון וצחנה.

סתימה בצינור הביוב גורמת לעליית מי השופכין דרך מכסה הבור. סתימה בביוב כמעט תמיד מעידה על בעיה בצנרת, כמו למשל שורשים בצנרת הביוב, או שבר בצינור ובעיות נוספות. לא משנה מה הבעיה, חייבים לטפל בבעיה במהירות. אם בתקלות קטנות בבית חלק מהלקוחות מנסים קודם לפתור את הבעיה לבד, במקרים של ביוב אף אחד לא מנסה לעשות זאת ופונים מיד לשרברב - ובצדק. 

רק אינסטלטור מקצועי יכול לעשות החלפת צנרת ביוב, פעולה מורכבת שחייבים מיומנות מקצועית כדי לעשות זאת נכון. אם מדובר בצינור ביוב ראשי התקלה מחייבת פתיחת ביוב ושאיבת המים באמצעות ביובית. אחת הבעיות הנפוצות שבעקבותיהן רבים עושים החלפת צנרת ביוב היא השורשים. זהו מצב שבו שורשים של עץ חודרים לצינור הביוב מה שמביא לסתימה בו.

רק חברת אינסטלטורים מקצוענית תדע לטפל בבעיה הזו באופן המיטבי ביותר וללא גרימת נזק מיותר. באמצעות מכשור בטכנולוגיה מתקדמת שקיים כיום ניתן לחתוך שורשים בצנרת הביוב מבלי לגרום לנזק לצינור. אחת מתופעות הלוואי היא צמיחה חוזרת של השורשים, ולכן הקפידו לשכור את שירותיה של חברת אינסטלטורים בעלת ציוד מתקדם.

לכן, כשאתם מחפשים אינסטלטור מקצועי ומיומן שמשתמש במכשור מתקדם מומלץ במיוחד לפנות לאינסטלציה מתקדמת. בחברה מעניקים את כל סוגי התיקונים והשיפוצים תחת קורת גג אחת. תיקון נזקי צנרת, תיקון מערכות סולאריות, תיקון מערכות ביוב, טיפול בבעיות לחץ מים, תיקון מערכות כיבוי אש, שיפוץ חדרי אמבטיה, פתיחת סתימות מורכבות ועוד, והכול תוך מתן שירות VIP לכולם. צוות החברה מחכה לשיחתכם, שבה תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ותנאי תשלום נוחים, אך מעל הכול - טיפול מהטובים ביותר בתחום.
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-621
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים