שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-621
או מלאו פרטיכם:

    איתור נזילות מים

מה היא הדרך המקצועית ביותר לטובת איתור נזילות מים? מה הם הנזקים העתידיים העשויים להיגרם כתוצאה מדליפה של מים? מה הם השירותים אשר מציעים באינסטלציה מתקדמת? למה לבחור בחברה זו?

זה יכול לקרות בלילה או ביום, זה יכול לתפוס אתכם בדיוק ברגע בו אתם הכי ממהרים לצאת את הבית, זה יכול בכלל להתגלות על ידי השכנים. נזילות מים ודליפות קורות חדשות לבקרים והמכנה המשותף של כולם הוא שהם משבשים לגמרי את שגרת החיים. נזילת מים היא אחת מאותן תקלות אשר לא ניתן לדחות את תיקונה למועד מאוחר יותר או להמשיך להתנהל לצד התקלה. נזילת מים שלא מטופלת בזמן כראוי ובצורה היסודית ביותר עלולה להוביל לנזקים כבדים מאוד.

חשוב מאוד לדעת כי הדרך החכמה והנכונה ביותר היא לטפל מראש בצנרת המים ולהחליפה אחת לכמה שנים באופן יזום. פעולה זו כאמור עשויה לחסוך הרבה מאוד כסף. את הנזקים אשר נגרמים לרכוש או לקירות הבית וכמו כן נזקים בריאותיים כתוצאה מעובש שמצטבר על הקירות ניתן למנוע מראש.

איתור נזילות מים זה עניין למקצוענים בלבד. המים מטבעם עשויים לנזול במקום אחד ולהתגלות במקום אחר המרוחק מאוד ממקור הנזילה. הניסיון במקרים אלו הוא כאמור מכריע אולם עם זאת הדרך המקצועית ביותר לטובת איתור נזילות מים היא לעשות שימוש במצלמות טרמיות אשר יודעות לאבחן את הנזילה בצורה המדויקת ביותר.

איתור נזילות ביוב? פנו אל הטובים ביותר!
מזילה ממערכת הביוב היא כאמור גורמת גם לנזק סביבתי ולנזק תברואתי. על כן חושב לדעת ולטפל בכך בצורה המקצועית והמהירה ביותר. איתור נזילות ביוב זו המומחיות של אינסטלציה מתקדמת. לטובת בעניין יגיע עד אליכם המומחה של אינסטלציה מתקדמת לטיפול בתקלות ביוב ויעשה שימוש באמצעים המתקדמים ביותר.

בדיקת צנרת? לא רק!
אינסטלציה מתקדמת גאה בהרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר זכו לאורך יותר מ-15 שנים בשירות איכותי ביותר לטובת שביעות רצון מלאה של הלקוח. בין השאר בדיקת צנרת, ייעוץ והכוונה, שירות חרום לאורך כל שעות היממה ומחירים הוגנים.
 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-621
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים