שיפוץ צנרת  
 
פתיחת סתימות  
 
חידוש צנרת  
 
איתור נזילות  
 
איתור נזילות מים  
 
פותח סתימות ביוב  
 
רטיבות בקיר פנימי  
 
החלפת אינטרפוץ  
 
פתיחת סתימה באסלה  
 
תיקון צנרת בבית משותף  
 
בדיקת צנרת  
 
מערכות אינסטלציה  
 
תיקון אינסטלציה  
 
תיקוני אינסטלציה  
 
תיקון פיצוץ צינור מים  
 
תיקון ביוב  
 
החלפת צנרת ביוב  
 
פיצוץ מים  
 
צנרת מים ביתית  
שורשים בצנרת –
הסרה מיידית ללא נזק!

לחץ מים נמוך בברז?
רטיבות בקיר?


חייגו עכשיו!
072-33-80-621
או מלאו פרטיכם:

    אינסטלטורים מוסמכים


אינסטלטורים מוסמכים – הולכים על הטוב ביותר
תחום האינסטלציה הינו תחום פרוץ למדי כאשר למעשה לא נדרשת כל הכשרה או לימודים מקיפים בכדי שניתן יהיה לעסוק בתחום האינסטלציה. אין גם צורך ברישיון בכדי להפוך לאינסטלטור. עובדות אלו גרמו לכך כי רבים הם האינסטלטורים המציעים את שירותיהם לציבור כאשר רבים מתוכם לא ממש ראויים לתואר אותו נטלו לעצמם. אז איך נדע מי הם אינסטלטורים מוסמכים אשר עליהם נוכל לסמוך? 

אינסטלטורים מוסמכים – יש דבר כזה!
אז אם עד היום חשבתם כי אין דבר כזה 'אינסטלטורים מוסמכים' בגלל שהם לא חייבים ללמוד או לרכוש השכלה כדי לעסוק במקצוע – אז כדאי שתדעו שיש דבר כזה אינסטלטור מקצועי, אינסטלטור שלמד את התחום ומכיר לעומק את כל מה שכרוך בעבודת האינסטלציה. אינסטלטורים מקצועיים אלו הם אינסטלטורים שלמדו את כל הנושא של אינסטלציה כמקצוע של ממש על כל  היבטיו. הם ידעו לא רק לפתוח או לשחרר סתימות. הם יודעים הרבה מעבר לכך. הם מתמחים בהתקנה של דודי שמש, בהתקנה של הסקות מרכזיות, בשיפוצים או התקנות של חדרי אמבטיה, מקלחונים, חדרי שירותים ועוד. על אינסטלטור כזה שרשום בפנקס הקבלנים והוא מוכר כקבלן אינסטלציה – תוכלו לסמוך בלב שקט כאשר תפקידו בידיו את המלאכה.

אינסטלטורים מקצועיים – כדי שתיהנו מעבודה מקצועית
במקום לחפש אינסטלטור בדפי זהב או להסתמך על ההבטחות של האינסטלטור שהדביק לכם את כרטיס הביקור שלו על דלת הבית שלכם – עדיף כי תפנו אל אינסטלטור או אל חברת אינסטלציה מוכרת ואמינה אשר שמם הטוב הולך לפניהם. לא תצטרכו להאמין לסיפורים שיספרו לכם כי עצם העובדה שהם רשומים כאינסטלטורים מוסמכים כבר ידבר בעד עצמו.

אינסטלציה מתקדמת מציעה - אינסטלטורים מוסמכים
כאשר אנחנו מחפשים אינסטלטור אנחנו למעשה מוצאים את עצמנו בדילמה לא פשוטה. מיהו האינסטלטור אשר עליו אנחנו יכולים לסמוך שהוא אכן יודע את המלאכה? רבים הם האינסטלטורים שאינם מקצוענים באמת והם משאירים אחריהם הרבה הרס ולעיתים אף לא מצליחים לפתור את הבעיה באמת. כאשר אנחנו פונים אל חברת אינסטלציה מוכרת וידועה כמו 'אינסטלציה מתקדמת' – אנחנו יכולים להיות רגועים כי הפקדנו את העבודה בידיים המתאימות והנכונות.

אינסטלטור מקצועי
זקוקים לעבודות אינסטלציה מורכבות כמו התקנה של דודי שמש, מגבירי לחץ, משאבות לחץ, שיפוץ של חדרי שירותים או אמבטיות או כל עבודת אינסטלציה הדורשת מומחיות? – אל תתפשרו! לכו על הטוב ביותר! חברת אינסטלציה מתקדמת מציעה לכם אינסטלטור בצפון או במרכז שיבצע עבורכם כל מה שאתם צריכים בתחום האינסטלציה. העבודה של האינסטלטור המקצועי והמוסמך תהיה  עבודה מושלמת. אתם תיהנו מאחריות על העבודה ומליווי לאורך כל הדרך עד שתהיו מרוצים מהתוצאות.

מחפשים אינסטלטור בצפון? אינסטלטור באזור המרכז? אל תלכו רחוק. אינסטלציה מתקדמת – זה אנחנו! אתם תהיו מרוצים מהתוצאות. נסו והיווכחו! 
 
אינסטלציה מתקדמת
הוצאת שורשים מהביוב ללא הרס
072-33-80-621
תיקוני אינסטלציה    תיקון צנרת    שירותי אינסטלציה    שיפוץ צנרת    שורשים בצנרת    קבלן אינסטלציה במרכז    פתיחת סתימה בצנרת מים    פיצוץ בצינור מים    סתימה בצנרת    ייבוש רצפה    הסרת שורשים בביוב    חידוש צנרת    החלפת צנרת ביוב    איתור נזילה בתקרה    אינסטלטורים מוסמכים